PRST zápisy/1 

Soutěž    příp.tým   Chcete-li vložit zápis, zapsat/potvrdit výsledek - Přihlašte se ...

1.kolo: 20.09.-23.09.TELA-RUZA 7:3 HAR -PRA  6:4ORIA-MALA 4:6VOZ -OREA 1:9MATA-JIMA 2:8HOMA-STOA 4:6
2.kolo: 27.09.-30.09.RUZA-STOA 4:6PRA -ORIA 0:10MALA-VOZ  6:4OREA-MATA 7:3JIMA-HOMA 6:4TELA-HAR  6:4
3.kolo: 04.10.-07.10.ORIA-TELA 3:7HAR -RUZA 5:5VOZ -PRA  3:7MATA-MALA 6:4HOMA-OREA 2:8STOA-JIMA 3:7
4.kolo: 11.10.-14.10.RUZA-JIMA 4:6PRA -MATA 3:7MALA-HOMA 8:2OREA-STOA 9:1TELA-VOZ  9:1HAR -ORIA 6:4
5.kolo: 25.10.-27.10.MATA-TELA 7:3VOZ -HAR  4:6ORIA-RUZA 5:5HOMA-PRA  6:4STOA-MALA 6:4JIMA-OREA 8:2
6.kolo: 01.11.-04.11.OREA-RUZA 7:3PRA -STOA 4:6MALA-JIMA 4:6TELA-HOMA 8:2HAR -MATA 5:5ORIA-VOZ  8:2
7.kolo: 08.11.-11.11.TELA-STOA 6:4HOMA-HAR  3:7MATA-ORIA 5:5VOZ -RUZA 5:5JIMA-PRA  10:0OREA-MALA 8:2
8.kolo: 15.11.-18.11.RUZA-MALA 4:6PRA -OREA 3:7TELA-JIMA 6:4HAR -STOA 7:3ORIA-HOMA 7:3VOZ -MATA 3:7
9.kolo: 29.11.-02.12.OREA-TELA 6:4JIMA-HAR  9:1STOA-ORIA 2:8HOMA-VOZ  6:4MATA-RUZA 6:4MALA-PRA  6:4
10.kolo: 06.12.-09.12.RUZA-PRA  6:4TELA-MALA 7:3HAR -OREA 3:7ORIA-JIMA 2:8VOZ -STOA 2:8MATA-HOMA 7:3
11.kolo: 13.12.-16.12.PRA -TELA 3:7MALA-HAR  5:5OREA-ORIA 5:5JIMA-VOZ  8:2STOA-MATA 5:5HOMA-RUZA 7:3
12.kolo: 10.01.-13.01.RUZA-TELA 5:5PRA -HAR  7:3MALA-ORIA 4:6OREA-VOZ  8:2JIMA-MATA 7:3STOA-HOMA 8:2
13.kolo: 17.01.-20.01.STOA-RUZA 4:6ORIA-PRA  8:2VOZ -MALA 7:3MATA-OREA 3:7HOMA-JIMA 1:9HAR -TELA 3:7
14.kolo: 24.01.-27.01.TELA-ORIA 9:1RUZA-HAR  9:1PRA -VOZ  2:8MALA-MATA 2:8OREA-HOMA 8:2JIMA-STOA 9:1
15.kolo: 31.01.-03.02.JIMA-RUZA 8:2MATA-PRA  9:1HOMA-MALA 0:10STOA-OREA 4:6VOZ -TELA 3:7ORIA-HAR  4:6
16.kolo: 14.02.-17.02.TELA-MATA 7:3HAR -VOZ  3:7RUZA-ORIA 2:8 PRA -HOMA 4:6MALA-STOA 5:5OREA-JIMA 4:6
17.kolo: 21.02.-24.02.RUZA-OREA 1:9STOA-PRA  6:4JIMA-MALA 7:3 HOMA-TELA 4:6MATA-HAR  6:4VOZ -ORIA 2:8
18.kolo: 28.02.-03.03.STOA-TELA 4:6 HAR -HOMA 5:5 ORIA-MATA 5:5 RUZA-VOZ  4:6 PRA -JIMA 3:7 MALA-OREA 1:9
19.kolo: 07.03.-17.03.MALA-RUZA 9:1 OREA-PRA  9:1 JIMA-TELA 8:2 STOA-HAR  5:5 HOMA-ORIA 6:4 MATA-VOZ  5:5
20.kolo: 28.03.-31.03.TELA-OREA 4:6 HAR -JIMA 4:6 ORIA-STOA 4:6 VOZ -HOMA 2:8RUZA-MATA 2:8 PRA -MALA 0:10
21.kolo: 04.04.-07.04.PRA -RUZA 5:5MALA-TELA 2:8OREA-HAR  8:2 JIMA-ORIA 9:1 STOA-VOZ  4:6 HOMA-MATA 6:4
22.kolo: 11.04.-14.04.TELA-PRA  6:4 HAR -MALA 6:4 ORIA-OREA 5:5 VOZ -JIMA 3:7 MATA-STOA 5:5 RUZA-HOMA 8:2
Týmy:
HARHarlequin
HOMAHomolka A
JIMAJižní Město A
MALAMalešice A
MATAMatuna A
OREAOrel I.F. A
ORIAOrion Modřany A
PRAPraga
RUZAPPK Ruzyně A
STOAStodůlky A
TELAČeská televize A
VOZSK vozíčkářů
verze 1.6 z 22.7.2022, Dotazy a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz