PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 C2219120162 : 5880
2Zubatý kapr C2219120164 : 5680
3Rafasi B2216141135 : 8370
4PPK Ruzyně C2213360147 : 7364
5Atilla Team C2213360117 : 10364
6Nem. Na Homolce D2210372102 : 11853
7Matuna Dream C226412093 : 12744
8Slovan Svoboda227212198 : 12244
9DDM Praha 10 B226115098 : 12241
10Torisol224414075 : 14538
11Slivenec D223415076 : 14235
12JLV B222119051 : 16929
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/5PPK Ruzyně CDDM Praha 10 B10 : 0 po 18.09.2023 19:20 19.09.2023 10:16 matuna
2/5DDM Praha 10 BDDM Praha 10 C4 : 6 čt 21.09.2023 18.30 21.09.2023 22:30 bhulka
3/6TorisolDDM Praha 10 B4 : 6 po 02.10.2023 19:15 Potvrzeno04.10.2023 07:49 matuna
4/1Nem. Na Homolce DDDM Praha 10 B6 : 4 st 18.10.2023 19:15 Klamovka, přeloženo20.10.2023 08:11 matuna
5/6DDM Praha 10 BSlivenec D7 : 3 čt 19.10.2023 20:00 předehrávka20.10.2023 12:36 radek.
6/3Atilla Team CDDM Praha 10 B7 : 3 po 30.10.2023 18:00 Sokolovna Krč 31.10.2023 09:05 matuna
7/5DDM Praha 10 BZubatý kapr C3 : 7 čt 09.11.2023 20:00 10.11.2023 08:05 matuna
8/3JLV BDDM Praha 10 B1 : 9 po 13.11.2023 18:30 14.11.2023 00:20 ok1mpt
9/2DDM Praha 10 BMatuna Dream C4 : 6 čt 30.11.2023 20:00 01.12.2023 06:37 matuna
10/4Rafasi BDDM Praha 10 B7 : 3 út 05.12.2023 20:00 05.12.2023 22:53 roman.
11/4DDM Praha 10 BSlovan Svoboda5 : 5 11.12. - 14.12. hrací den: čtvrtek 20:00 15.12.2023 00:37 radek.
12/5DDM Praha 10 BPPK Ruzyně C3 : 7 čt 11.01.2024 20:00 12.01.2024 00:49 radek.
13/5DDM Praha 10 CDDM Praha 10 B8 : 2 čt 18.01.2024 20:00 18.01.2024 22:54 ondrej
14/6DDM Praha 10 BTorisol8 : 2 čt 08.02.2024 20:00 odložili hosté09.02.2024 09:16 matuna
15/1DDM Praha 10 BNem. Na Homolce D8 : 2 čt 01.02.2024 20:00 02.02.2024 07:48 matuna
16/6Slivenec DDDM Praha 10 B6 : 4 út 19.03.2024 19:45 odložili hosté19.03.2024 21:58 mafra8
17/3DDM Praha 10 BAtilla Team C3 : 7 čt 29.02.2024 20:00 29.02.2024 21:34 cermra
18/5Zubatý kapr CDDM Praha 10 B7 : 3 st 06.03.2024 20:00 07.03.2024 09:22 odivis
19/3DDM Praha 10 BJLV B9 : 1 čt 14.03.2024 20:00 14.03.2024 21:50 cermra
20/2Matuna Dream CDDM Praha 10 B8 : 2 čt 28.03.2024 18:15 28.03.2024 23:55 bilova
21/4DDM Praha 10 BRafasi B4 : 6 čt 04.04.2024 20:00 04.04.2024 23:26 cermra
22/4Slovan SvobodaDDM Praha 10 B6 : 4 po 08.04.2024 18:00 09.04.2024 09:58 baz.kr
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
Soupiska DDMTým.Nar.Poř.Klub
A  ZŠ, P22, Nám. Bří Jandusů 2/38  Vedoucí: Kovařík Jaromír
Michal TomášA7935SKST Úvaly
Kaděrka RudolfA7136Sokol Běchovice
Kovařík JaroslavA6966SKST Úvaly
Bartel MichalA9777SKST Úvaly
Dolejší PetrA93
Hausenblas JakubA97ST Benešov
Jíša MartinA89
Strach AlešA79
Šebesta FilipA94
B  ZŠ, P22, Nám. Bří Jandusů 2/38  Vedoucí: Čermák Radek
Rosina JaroslavB55ne A0
Keder IgorB61210Sokol Zásmuky
Stöckelmayer JanB85269
Bartel PetrB68299
Kederová JanaB61300Sokol Zásmuky
Čermák RadekB81303
Paroubek JanB58321TTC Praha
Dvořák OldřichB73ne A
Mareš PetrB68ne A
Novosád PavelB50ne A
Novotný MarcelB61ne A
C  ZŠ, P22, Nám. Bří Jandusů 2/38  Vedoucí: Hůlka Bohuslav
Farář PetrC79ne B80Sokol Běchovice
Hůlka BohuslavC74ne B296SKST Úvaly
Bhattacharya ShaondipC87ne AB
Coufal PetrC71ne ABSKST Úvaly
Kuběna OndřejC81ne ABSKST Úvaly
Libovický LubošC50ne AB
Máca MichalC79ne AB
Matsui YutakaC69ne AB
Nguyen MartinC92ne ABSKST Úvaly
Trojan PetrC72ne ABSKST Úvaly
Ženíšek ZbyněkC77ne ABSKST Úvaly
verze 3.1 (1.2.2022-31.5.2025), Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz