PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 C2219120162 : 5880
2Zubatý kapr C2219120164 : 5680
3Rafasi B2216141135 : 8370
4PPK Ruzyně C2213360147 : 7364
5Atilla Team C2213360117 : 10364
6Nem. Na Homolce D2210372102 : 11853
7Matuna Dream C226412093 : 12744
8Slovan Svoboda227212198 : 12244
9DDM Praha 10 B226115098 : 12241
10Torisol224414075 : 14538
11Slivenec D223415076 : 14235
12JLV B222119051 : 16929
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/4Slovan SvobodaSlivenec D8 : 2 út 19.09.2023 17:30 20.09.2023 10:33 matuna
2/4Slivenec DPPK Ruzyně C3 : 7 po 25.09.2023 18:15 26.09.2023 11:25 matuna
3/5DDM Praha 10 CSlivenec D9 : 1 čt 05.10.2023 20:00 Potvrzeno05.10.2023 22:00 bhulka
4/4Slivenec DTorisol5 : 5 po 09.10.2023 18:30 10.10.2023 09:31 matuna
5/6DDM Praha 10 BSlivenec D7 : 3 čt 19.10.2023 20:00 předehrávka20.10.2023 12:36 radek.
6/1Nem. Na Homolce DSlivenec D9 : 1 st 01.11.2023 17:30 01.11.2023 19:59 rkochl
7/6Slivenec DAtilla Team C5 : 5 po 06.11.2023 17:30 07.11.2023 07:34 matuna
8/2Zubatý kapr CSlivenec D10 : 0 st 15.11.2023 20:00 HAMR Záběhlice16.11.2023 09:03 odivis
9/1Slivenec DJLV B8 : 2 po 27.11.2023 20:00 28.11.2023 09:10 matuna
10/3Matuna Dream CSlivenec D5 : 5 čt 07.12.2023 18:15 Potvrzeno07.12.2023 21:18 bilova
11/3Slivenec DRafasi B4 : 6 čt 14.12.2023 20:00 14.12.2023 22:59 radek.
12/4Slivenec DSlovan Svoboda6 : 4 út 09.01.2024 18:00 09.01.2024 22:11 mafra8
13/4PPK Ruzyně CSlivenec D10 : 0 po 15.01.2024 19:20 18.01.2024 11:33 dalibo
14/5Slivenec DDDM Praha 10 C3 : 7 út 23.01.2024 20:00 24.01.2024 07:39 mafra8
15/4TorisolSlivenec D6 : 4 po 29.01.2024 19:15 01.02.2024 20:06 s.sunt
16/6Slivenec DDDM Praha 10 B6 : 4 út 19.03.2024 19:45 odložili hosté19.03.2024 21:58 mafra8
17/1Slivenec DNem. Na Homolce D4 : 6 po 26.02.2024 18:45 26.02.2024 21:03 mafra8
18/6Atilla Team CSlivenec D7 : 3 po 04.03.2024 18:00 06.03.2024 13:04 novak.
19/2Slivenec DZubatý kapr C3 : 7 po 11.03.2024 18:45 11.03.2024 21:05 mafra8
20/1JLV BSlivenec D6 : 4 út 26.03.2024 18:00 26.03.2024 23:56 ok1mpt
21/3Slivenec DMatuna Dream C5 : 5 čt 04.04.2024 20:00 04.04.2024 22:06 mafra8
22/3Rafasi BSlivenec D7 : 1 08.04. - 11.04. hrací den: úterý 20:00 12.04.2024 11:25 matuna
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
Soupiska SLITým.Nar.Poř.Klub
A  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Bratka Arnošt
Vojta MartinA689SK Dolní Měcholupy
Pospíšil AloisA5743SK Slivenec
Arsenjev PetrA7647SK Slivenec
Helcl DanielA7598SK Slivenec
Bratka ArnoštA50103SK Slivenec
Mára KarelA66107SK Dolní Měcholupy
Procházka RadekA70SK Dolní Měcholupy
Vostřes FrantišekA56SK Slivenec
B  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Čech Ludvík
Kop FrantišekB59ne A62SK Slivenec
Čech LudvíkB58113SK Slivenec
Tvrdý AdamB76138SK Slivenec
Nykl VáclavB70158Sokol Lety
Holeček DavidB75168Sokol Lety
Jagoš VáclavB59192
Framberk JanB77ne ASokol Libčice n.V.
C  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Klofanda Ladislav
Klofanda LadislavC51164
Jůzek KarelC53176SK Slivenec
Vobruba AlešC59208SK Slivenec
Jarý JanC72213ASK Stará Boleslav
Čítek RomanC65215SK Slivenec
Cooke StephenC70ne ABSK Slivenec
D  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Frančíková Markéta
Hrbek IvanD55265SK Slivenec
Svoboda MilanD51280SK Slivenec
Vrba KarelD48302Sokol Kbely
Vanžura JaroslavD48308
Frančíková MarkétaD80316SK Slivenec
Jamný PavelD75320SK Slivenec
Ondráček PetrD79322SK Slivenec
Dušek JiříD64ne ABC
Jandečka IvanD61ne ABC
Tichý PetrD65ne ABCSK Slivenec
verze 3.1 (1.2.2022-31.5.2025), Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz