PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 A2214710150 : 7071
2Jižní Město B2214530143 : 7769
3Zubatý kapr A2214440137 : 8368
4SK vozíčkářů2211560112 : 10660
5Stodůlky B22102100106 : 11454
6Česká televize B227960115 : 10552
7DP METRO2284100103 : 11550
8Matuna Dream A2274110104 : 11647
9Orel I.F. B2264120103 : 11744
10RAFASI A224810099 : 12142
11Nem. Na Homolce B224513083 : 13739
12Rokoska224116163 : 15734
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/2DDM Praha 10 ADP METRO4 : 6 čt 21.09.2023 19:30 21.09.2023 22:06 jaromi
2/6Matuna Dream ADDM Praha 10 A5 : 5 út 17.10.2023 18:00 18.10.2023 08:38 milosl
3/2DDM Praha 10 AStodůlky B9 : 1 čt 05.10.2023 20:00 05.10.2023 22:14 jaromi
4/6DDM Praha 10 ASK vozíčkářů5 : 5 út 10.10.2023 18:00 Hráno u SKV10.10.2023 20:07 jaromi
5/2Zubatý kapr ADDM Praha 10 A5 : 5 po 23.10.2023 20:00 23.10.2023 23:54 tomasp
6/5DDM Praha 10 AČeská televize B5 : 5 čt 23.11.2023 19:00 odložili hosté23.11.2023 22:19 jaromi
7/2RokoskaDDM Praha 10 A2 : 8 po 06.11.2023 19:15 07.11.2023 10:34 k.totz
8/4DDM Praha 10 AOrel I.F. B5 : 5 čt 23.11.2023 21:00 Odložili hosté23.11.2023 22:16 jaromi
9/2Nem. Na Homolce BDDM Praha 10 A3 : 7 st 20.12.2023 19:30 odloženo hosty21.12.2023 12:13 radek.
10/3DDM Praha 10 ARAFASI A9 : 1 čt 07.12.2023 20:00 08.12.2023 00:56 jaromi
11/2Jižní Město BDDM Praha 10 A5 : 5 st 13.12.2023 19:30 13.12.2023 22:28 vraji
12/2DP METRODDM Praha 10 A2 : 8 čt 11.01.2024 18,30 11.01.2024 23:33 vactre
13/6DDM Praha 10 AMatuna Dream A7 : 3 čt 18.01.2024 20:00 18.01.2024 22:16 jaromi
14/2Stodůlky BDDM Praha 10 A3 : 7 st 24.01.2024 18:00 26.01.2024 06:00 ladisl
15/6SK vozíčkářůDDM Praha 10 A2 : 8 út 09.01.2024 17:30 10.01.2024 12:01 pavlik
16/2DDM Praha 10 AZubatý kapr A5 : 5 čt 15.02.2024 20:00 Předehrávka20.02.2024 07:53 jaromi
17/5Česká televize BDDM Praha 10 A4 : 6 po 18.03.2024 18:00 odložili hosté19.03.2024 12:47 radek.
18/2DDM Praha 10 ARokoska9 : 1 čt 07.03.2024 20:00 08.03.2024 10:58 radek.
19/4Orel I.F. BDDM Praha 10 A1 : 9 út 12.03.2024 19:15 14.03.2024 19:44 jarosl
20/2DDM Praha 10 ANem. Na Homolce B9 : 1 čt 28.03.2024 20:00 29.03.2024 09:07 jaromi
21/3RAFASI ADDM Praha 10 A1 : 9 út 02.04.2024 20:00 03.04.2024 09:33 tom.se
22/2DDM Praha 10 AJižní Město B6 : 4 po 15.04.2024 18:30 odl.domácí => herna J.Město16.04.2024 23:20 jaromi
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska DDMTým.Nar.Poř.Klub
A  ZŠ, P22, Nám. Bří Jandusů 2/38  Vedoucí: Kovařík Jaromír
Michal TomášA7935SKST Úvaly
Kaděrka RudolfA7136Sokol Běchovice
Kovařík JaroslavA6966SKST Úvaly
Bartel MichalA9777SKST Úvaly
Dolejší PetrA93
Hausenblas JakubA97ST Benešov
Jíša MartinA89
Strach AlešA79
Šebesta FilipA94
B  ZŠ, P22, Nám. Bří Jandusů 2/38  Vedoucí: Čermák Radek
Rosina JaroslavB55ne A0
Keder IgorB61210Sokol Zásmuky
Stöckelmayer JanB85269
Bartel PetrB68299
Kederová JanaB61300Sokol Zásmuky
Čermák RadekB81303
Paroubek JanB58321TTC Praha
Dvořák OldřichB73ne A
Mareš PetrB68ne A
Novosád PavelB50ne A
Novotný MarcelB61ne A
C  ZŠ, P22, Nám. Bří Jandusů 2/38  Vedoucí: Hůlka Bohuslav
Farář PetrC79ne B80Sokol Běchovice
Hůlka BohuslavC74ne B296SKST Úvaly
Bhattacharya ShaondipC87ne AB
Coufal PetrC71ne ABSKST Úvaly
Kuběna OndřejC81ne ABSKST Úvaly
Libovický LubošC50ne AB
Máca MichalC79ne AB
Matsui YutakaC69ne AB
Nguyen MartinC92ne ABSKST Úvaly
Trojan PetrC72ne ABSKST Úvaly
Ženíšek ZbyněkC77ne ABSKST Úvaly
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz