PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 A2214710150 : 7071
2Jižní Město B2214530143 : 7769
3Zubatý kapr A2214440137 : 8368
4SK vozíčkářů2211560112 : 10660
5Stodůlky B22102100106 : 11454
6Česká televize B227960115 : 10552
7DP METRO2284100103 : 11550
8Matuna Dream A2274110104 : 11647
9Orel I.F. B2264120103 : 11744
10RAFASI A224810099 : 12142
11Nem. Na Homolce B224513083 : 13739
12Rokoska224116163 : 15734
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/4Zubatý kapr ARAFASI A9 : 1 po 18.09.2023 20:00 19.09.2023 21:37 matuna
2/4RAFASI AČeská televize B5 : 5 út 17.10.2023 20:00 odloženo na návrh hostů18.10.2023 09:03 tom.se
3/5RokoskaRAFASI A3 : 7 út 03.10.2023 19:15 04.10.2023 10:54 k.totz
4/4RAFASI AOrel I.F. B5 : 5 út 10.10.2023 20:00 11.10.2023 10:38 jarosl
5/6Nem. Na Homolce BRAFASI A5 : 5 po 20.11.2023 18:30 Odloženo - RAFASI22.11.2023 12:29 radek.
6/1Stodůlky BRAFASI A6 : 4 st 01.11.2023 19:00 02.11.2023 08:55 ladisl
7/6RAFASI AJižní Město B1 : 9 út 07.11.2023 20:00 08.11.2023 08:46 tom.se
8/2DP METRORAFASI A5 : 5 út 14.11.2023 18,30 14.11.2023 23:49 vactre
9/1RAFASI AMatuna Dream A4 : 6 út 28.11.2023 20:00 29.11.2023 12:51 tom.se
10/3DDM Praha 10 ARAFASI A9 : 1 čt 07.12.2023 20:00 08.12.2023 00:56 jaromi
11/3RAFASI ASK vozíčkářů5 : 5 út 12.12.2023 17:00 herna Vozíčkáři13.12.2023 13:21 pavlik
12/4RAFASI AZubatý kapr A4 : 6 út 13.02.2024 20:00 14.02.2024 17:28 tom.se
13/4Česká televize BRAFASI A7 : 3 po 15.01.2024 18:00 16.01.2024 12:08 radek.
14/5RAFASI ARokoska10 : 0 Kút 23.01.2024 20:00 30.01.2024 12:26 radek.
15/4Orel I.F. BRAFASI A2 : 8 út 30.01.2024 19:15 31.01.2024 15:00 jarosl
16/6RAFASI ANem. Na Homolce B7 : 3 út 19.03.2024 20:00 odložili hosté20.03.2024 10:38 tom.se
17/1RAFASI AStodůlky B5 : 5 út 27.02.2024 20:00 28.02.2024 11:31 tom.se
18/6Jižní Město BRAFASI A5 : 5 st 20.03.2024 19:30 odložili hosté21.03.2024 09:23 vraji
19/2RAFASI ADP METRO4 : 6 út 12.03.2024 20:00 13.03.2024 09:47 tom.se
20/1Matuna Dream ARAFASI A5 : 5 út 26.03.2024 18:00 27.03.2024 07:26 milosl
21/3RAFASI ADDM Praha 10 A1 : 9 út 02.04.2024 20:00 03.04.2024 09:33 tom.se
22/3SK vozíčkářůRAFASI A6 : 4 út 16.04.2024 20:00 odložili domácí17.04.2024 14:16 pavlik
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska RAFTým.Nar.Poř.Klub
A  ZŠ, P2, Londýnská 34  Vedoucí: Ševčík Tomáš
Melíšek MarianA6819Sokol Pyšely
Suchomel AlešA9581
Meduna RichardA6193Sokol Chrast
Habásko PetrA89139
Chrt MartinA74Sokol Pyšely
Pesliak JustinasA92
Semrád JanA76
B  ZŠ, P2, Londýnská 34  Vedoucí: Gazdík Roman
Kouřim TomášB86169
Ševčík TomášB70187
Fára PavelB74205
Hrazdíra AdamB87207Start Praha
Orlov DmitrijB87237
Sitný OndřejB3289
Fára JindřichB42311
Gazdík RomanB79315
Baudoux GaetanB82327
Trčka PavelB71337
Amiriaref MohsenB84ne A
Ondráček JanB87ne A
Randák MichalB42ne A
Siegler JosefB48ne A
Ševčík MarekB1ne A
Štětina VáclavB69ne A
Žižka LadislavB89ne ASparta Praha
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz