PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 A2214710150 : 7071
2Jižní Město B2214530143 : 7769
3Zubatý kapr A2214440137 : 8368
4SK vozíčkářů2211560112 : 10660
5Stodůlky B22102100106 : 11454
6Česká televize B227960115 : 10552
7DP METRO2284100103 : 11550
8Matuna Dream A2274110104 : 11647
9Orel I.F. B2264120103 : 11744
10RAFASI A224810099 : 12142
11Nem. Na Homolce B224513083 : 13739
12Rokoska224116163 : 15734
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/3SK vozíčkářůJižní Město B5 : 5 út 17.10.2023 18:00 18.10.2023 11:33 pavlik
2/2DP METROSK vozíčkářů3 : 5 út 26.09.2023 19:00 herna Vozíčkáři27.09.2023 12:35 radek.
3/1SK vozíčkářůMatuna Dream A5 : 5 út 03.10.2023 18:00 04.10.2023 13:13 ladisl
4/6DDM Praha 10 ASK vozíčkářů5 : 5 út 10.10.2023 18:00 Hráno u SKV10.10.2023 20:07 jaromi
5/3SK vozíčkářůStodůlky B8 : 2 út 24.10.2023 18:00 24.10.2023 20:52 pavlik
6/6SK vozíčkářůZubatý kapr A2 : 8 út 31.10.2023 19.00 31.10.2023 22:48 tomasp
7/3Česká televize BSK vozíčkářů5 : 5 út 21.11.2023 18:00 herna SK vozíčkářů22.11.2023 12:32 radek.
8/5SK vozíčkářůRokoska6 : 4 út 14.11.2023 17:30 15.11.2023 18:50 pavlik
9/3Orel I.F. BSK vozíčkářů3 : 7 út 28.11.2023 18:30 herna SK vozíčkářů29.11.2023 12:26 pavlik
10/4SK vozíčkářůNem. Na Homolce B6 : 4 út 19.12.2023 18:00 odložili domácí20.12.2023 14:42 pavlik
11/3RAFASI ASK vozíčkářů5 : 5 út 12.12.2023 17:00 herna Vozíčkáři13.12.2023 13:21 pavlik
12/3Jižní Město BSK vozíčkářů6 : 4 út 02.01.2024 19:00 09.01.2024 10:49 matuna
13/2SK vozíčkářůDP METRO7 : 3 út 16.01.2024 18:00 17.01.2024 11:58 pavlik
14/1Matuna Dream ASK vozíčkářů4 : 6 út 23.01.2024 18:00 23.02.2024 13:18 matuna
15/6SK vozíčkářůDDM Praha 10 A2 : 8 út 09.01.2024 17:30 10.01.2024 12:01 pavlik
16/3Stodůlky BSK vozíčkářů4 : 6 út 20.02.2024 18:00 herna Vozíčkáři22.02.2024 14:08 pavlik
17/6Zubatý kapr ASK vozíčkářů9 : 1 čt 29.02.2024 19:00 herna Vozíčkáři29.02.2024 22:31 tomasp
18/3SK vozíčkářůČeská televize B3 : 7 út 05.03.2024 18:00 06.03.2024 10:28 pavlik
19/5RokoskaSK vozíčkářů1 : 9 út 12.03.2024 18:00 herna Vozíčkáři13.03.2024 15:01 pavlik
20/3SK vozíčkářůOrel I.F. B2 : 8 út 26.03.2024 18:00 27.03.2024 14:00 pavlik
21/4Nem. Na Homolce BSK vozíčkářů3 : 7 út 16.04.2024 18:00 odložili domácí, herna SKV17.04.2024 14:15 pavlik
22/3SK vozíčkářůRAFASI A6 : 4 út 16.04.2024 20:00 odložili domácí17.04.2024 14:16 pavlik
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska SKVTým.Nar.Poř.Klub
  Centrum Paraple, P10, Ovčárská 471  Vedoucí: Fiala Pavel
Svatoš Petr9033Sokol Lhůta ?
Mrázek Jan82115
Lukáš Martin91123Havran Kryry
Fiala Pavel68154
Krejčí Milan72182
Kábrt Bohumil52
Kolenič Tibor ... VYŘAZEN68
Sejk Jan63Spartak Pelhřimov
Sejk Jan63Spartak Pelhřimov
Vondráček Michal86
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz