PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 A2214710150 : 7071
2Jižní Město B2214530143 : 7769
3Zubatý kapr A2214440137 : 8368
4SK vozíčkářů2211560112 : 10660
5Stodůlky B22102100106 : 11454
6Česká televize B227960115 : 10552
7DP METRO2284100103 : 11550
8Matuna Dream A2274110104 : 11647
9Orel I.F. B2264120103 : 11744
10RAFASI A224810099 : 12142
11Nem. Na Homolce B224513083 : 13739
12Rokoska224116163 : 15734
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/1Matuna Dream AStodůlky B8 : 2 út 19.09.2023 18:00 19.09.2023 21:32 matuna
2/6Matuna Dream ADDM Praha 10 A5 : 5 út 17.10.2023 18:00 18.10.2023 08:38 milosl
3/1SK vozíčkářůMatuna Dream A5 : 5 út 03.10.2023 18:00 04.10.2023 13:13 ladisl
4/5Matuna Dream AZubatý kapr A3 : 7 út 10.10.2023 18:00 11.10.2023 11:03 milosl
5/1Česká televize BMatuna Dream A2 : 8 po 23.10.2023 18:00 24.10.2023 07:01 matuna
6/4Matuna Dream ARokoska4 : 6 út 31.10.2023 18:00 02.11.2023 11:54 milosl
7/1Orel I.F. BMatuna Dream A3 : 7 út 21.11.2023 19:15 odloženo na návrh hostů21.11.2023 22:24 jarosl
8/3Matuna Dream ANem. Na Homolce B8 : 2 út 14.11.2023 18:00 15.11.2023 17:34 milosl
9/1RAFASI AMatuna Dream A4 : 6 út 28.11.2023 20:00 29.11.2023 12:51 tom.se
10/2Matuna Dream AJižní Město B2 : 8 út 05.12.2023 18:00 07.12.2023 09:16 milosl
11/1DP METROMatuna Dream A4 : 6 út 12.12.2023 18,00 12.12.2023 23:44 vactre
12/1Stodůlky BMatuna Dream A6 : 4 st 10.01.2024 19:00 11.01.2024 14:36 radek.
13/6DDM Praha 10 AMatuna Dream A7 : 3 čt 18.01.2024 20:00 18.01.2024 22:16 jaromi
14/1Matuna Dream ASK vozíčkářů4 : 6 út 23.01.2024 18:00 23.02.2024 13:18 matuna
15/5Zubatý kapr AMatuna Dream A8 : 2 čt 08.02.2024 20:00 odložili hosté08.02.2024 22:53 tomasp
16/1Matuna Dream AČeská televize B2 : 8 út 20.02.2024 18:00 herna ČT21.02.2024 12:35 radek.
17/4RokoskaMatuna Dream A6 : 4 st 20.03.2024 19:00 opraveno: 5-5 na 6-4, viz zápis28.03.2024 09:21 matuna
18/1Matuna Dream AOrel I.F. B8 : 2 út 05.03.2024 18:00 05.03.2024 22:06 matuna
19/3Nem. Na Homolce BMatuna Dream A5 : 5 po 11.03.2024 19:15 14.03.2024 10:28 radek.
20/1Matuna Dream ARAFASI A5 : 5 út 26.03.2024 18:00 27.03.2024 07:26 milosl
21/2Jižní Město BMatuna Dream A8 : 2 st 03.04.2024 19:30 04.04.2024 11:23 vraji
22/1Matuna Dream ADP METRO3 : 7 út 09.04.2024 18:00 09.04.2024 19:52 matuno
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska MATTým.Nar.Poř.Klub
A  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Hadrava Miloslav
Kotrbáček PetrA6440Sokol Líbeznice
Novosad Rostislav ... VYŘAZENA6058TJ Úholičky
Matuna VáclavA5769Slovan Bohnice
Novák Martin ... VYŘAZENA74110TJ Úholičky
Bláha MilanA49Slovan Bohnice
Pinkas JanA56Slovan Bohnice
Slavata JosefA52Slovan Bohnice
Tomášek JiříA82Sokol Kopidlno
B  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Matunová Alena
Hadrava MiloslavB55ne A129TJ Úholičky
Babický LukášB88ne A144Sokol Stodůlky
Procházka PetrB50149Sokol Kopidlno
Jinoch MartinB74223Slovan Bohnice
C  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Biľová Olga
Gargulák FrantišekC50ne B247Sokol Stodůlky
Györi GabrielC86ne B249
Matunová AlenaC89250Slovan Bohnice
Tomašovič IvanC49261Slavoj Čerčany
Rivas Tarazona GloriaC93305Slavoj Bohnice
Charvátová ZuzanaC78306Sokol Stodůlky
Bilová OlgaC87325Sokol Stodůlky
Radnicová JanaC55ne ABLokomotiva Vršovice
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz