PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 A2214710150 : 7071
2Jižní Město B2214530143 : 7769
3Zubatý kapr A2214440137 : 8368
4SK vozíčkářů2211560112 : 10660
5Stodůlky B22102100106 : 11454
6Česká televize B227960115 : 10552
7DP METRO2284100103 : 11550
8Matuna Dream A2274110104 : 11647
9Orel I.F. B2264120103 : 11744
10RAFASI A224810099 : 12142
11Nem. Na Homolce B224513083 : 13739
12Rokoska224116163 : 15734
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/6RokoskaOrel I.F. B6 : 4 út 19.09.2023 19:15 20.09.2023 10:10 k.totz
2/1Stodůlky BOrel I.F. B6 : 4 út 17.10.2023 20:00 výměna-herna Orel19.10.2023 11:11 jarosl
3/6Orel I.F. BNem. Na Homolce B8 : 2 út 17.10.2023 19:00 odloženo na návrh hostů19.10.2023 11:11 jarosl
4/4RAFASI AOrel I.F. B5 : 5 út 10.10.2023 20:00 11.10.2023 10:38 jarosl
5/5Orel I.F. BJižní Město B4 : 6 út 24.10.2023 19:15 25.10.2023 09:21 vraji
6/2DP METROOrel I.F. B5 : 5 út 31.10.2023 18:30 31.10.2023 22:26 vactre
7/1Orel I.F. BMatuna Dream A3 : 7 út 21.11.2023 19:15 odloženo na návrh hostů21.11.2023 22:24 jarosl
8/4DDM Praha 10 AOrel I.F. B5 : 5 čt 23.11.2023 21:00 Odložili hosté23.11.2023 22:16 jaromi
9/3Orel I.F. BSK vozíčkářů3 : 7 út 28.11.2023 18:30 herna SK vozíčkářů29.11.2023 12:26 pavlik
10/5Zubatý kapr AOrel I.F. B7 : 3 po 04.12.2023 20:00 04.12.2023 23:09 tomasp
11/5Orel I.F. BČeská televize B9 : 1 út 12.12.2023 19:15 13.12.2023 09:56 jarosl
12/6Orel I.F. BRokoska9 : 1 út 09.01.2024 19:15 11.01.2024 09:17 jarosl
13/1Orel I.F. BStodůlky B4 : 6 út 06.02.2024 19:15 odložily Stodůlky08.02.2024 08:58 jarosl
14/6Nem. Na Homolce BOrel I.F. B2 : 8 po 22.01.2024 18:30 23.01.2024 12:16 radek.
15/4Orel I.F. BRAFASI A2 : 8 út 30.01.2024 19:15 31.01.2024 15:00 jarosl
16/5Jižní Město BOrel I.F. B10 : 0 st 21.02.2024 19:30 22.02.2024 07:48 vraji
17/2Orel I.F. BDP METRO2 : 8 út 27.02.2024 19:15 29.02.2024 09:41 jarosl
18/1Matuna Dream AOrel I.F. B8 : 2 út 05.03.2024 18:00 05.03.2024 22:06 matuna
19/4Orel I.F. BDDM Praha 10 A1 : 9 út 12.03.2024 19:15 14.03.2024 19:44 jarosl
20/3SK vozíčkářůOrel I.F. B2 : 8 út 26.03.2024 18:00 27.03.2024 14:00 pavlik
21/5Orel I.F. BZubatý kapr A9 : 1 út 16.04.2024 19:15 odložili hosté16.04.2024 22:39 jarosl
22/5Česká televize BOrel I.F. B5 : 5 čt 11.04.2024 18:00 12.04.2024 12:21 radek.
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska ORETým.Nar.Poř.Klub
A  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Šprongl Jaroslav
Kvasnička DanielA858TTC Žehuň
Liška Jan ... VYŘAZENA7820
Král MartinA7121TJ Malešice
Jírů Libor ... VYŘAZENA7025Sokol Běchovice
Chmelík DavidA6945Sokol Běchovice
Šprongl JaroslavA7249Sokol Běchovice
Čermák JiříA58Sokol Žižkov
Procházka Ivan ml.A83Sokol Běchovice
Richter JanA73Sokol Běchovice
Vítek Milan ... VYŘAZENA78
B  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Šprongl Jaroslav
Sedmík ZdeněkB8083VŠSK MFF Praha
Brill FilipB9189Sokol Běchovice
Brill LuděkB66132
Neubauer LukášB73167TJ Sadská
Schneidewind MichalB72190
Procházka Ivan st.B46221Sokol Běchovice
Brůčková MarieB71ne ASokol Běchovice
Charvát VojtěchB51ne ASokol Rudná
Čuda JanB83ne ATJ Malešice
Dvořák PetrB83ne ASokolo Běchovice
Hrubý BohuslavB55ne ASokol Česká Skalice
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz