PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 A2214710150 : 7071
2Jižní Město B2214530143 : 7769
3Zubatý kapr A2214440137 : 8368
4SK vozíčkářů2211560112 : 10660
5Stodůlky B22102100106 : 11454
6Česká televize B227960115 : 10552
7DP METRO2284100103 : 11550
8Matuna Dream A2274110104 : 11647
9Orel I.F. B2264120103 : 11744
10RAFASI A224810099 : 12142
11Nem. Na Homolce B224513083 : 13739
12Rokoska224116163 : 15734
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/6RokoskaOrel I.F. B6 : 4 út 19.09.2023 19:15 20.09.2023 10:10 k.totz
2/5Nem. Na Homolce BRokoska3 : 7 út 26.09.2023 18:30 28.09.2023 11:32 radek.
3/5RokoskaRAFASI A3 : 7 út 03.10.2023 19:15 04.10.2023 10:54 k.totz
4/3Jižní Město BRokoska8 : 2 st 11.10.2023 19:45 12.10.2023 08:10 vraji
5/4RokoskaDP METRO4 : 6 st 25.10.2023 19:15 26.10.2023 11:44 k.totz
6/4Matuna Dream ARokoska4 : 6 út 31.10.2023 18:00 02.11.2023 11:54 milosl
7/2RokoskaDDM Praha 10 A2 : 8 po 06.11.2023 19:15 07.11.2023 10:34 k.totz
8/5SK vozíčkářůRokoska6 : 4 út 14.11.2023 17:30 15.11.2023 18:50 pavlik
9/4RokoskaZubatý kapr A1 : 9 út 19.12.2023 19:00 odložili hosté20.12.2023 12:46 radek.
10/6Česká televize BRokoska8 : 2 po 04.12.2023 18:00 05.12.2023 12:09 radek.
11/6RokoskaStodůlky B3 : 7 čt 21.12.2023 19:00 odloženo hosty21.12.2023 22:38 k.totz
12/6Orel I.F. BRokoska9 : 1 út 09.01.2024 19:15 11.01.2024 09:17 jarosl
13/5RokoskaNem. Na Homolce B5 : 5 st 17.01.2024 19:00 18.01.2024 10:41 k.totz
14/5RAFASI ARokoska10 : 0 Kút 23.01.2024 20:00 30.01.2024 12:26 radek.
15/3RokoskaJižní Město B3 : 7 út 30.01.2024 19:00 31.01.2024 10:19 k.totz
16/4DP METRORokoska9 : 1 út 20.02.2024 18:00 20.02.2024 20:10 vactre
17/4RokoskaMatuna Dream A6 : 4 st 20.03.2024 19:00 opraveno: 5-5 na 6-4, viz zápis28.03.2024 09:21 matuna
18/2DDM Praha 10 ARokoska9 : 1 čt 07.03.2024 20:00 08.03.2024 10:58 radek.
19/5RokoskaSK vozíčkářů1 : 9 út 12.03.2024 18:00 herna Vozíčkáři13.03.2024 15:01 pavlik
20/4Zubatý kapr ARokoska6 : 4 po 25.03.2024 20:00 25.03.2024 23:26 tomasp
21/6RokoskaČeská televize B1 : 9 út 02.04.2024 19:00 02.04.2024 22:04 k.totz
22/6Stodůlky BRokoska10 : 0 st 10.04.2024 19:00 11.04.2024 11:00 ladisl
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska ROKTým.Nar.Poř.Klub
  herna SK OAZA, P4, Jeremenkova 106  Vedoucí: Totzauer Karel
Dlouhý Karel6931OAZA Praha
Fabian Jiří5887OAZA Praha
Stočes Petr5699OAZA Praha
Kadlec Antonín72185OAZA Praha
Totzauer Karel41241OAZA Praha
Dusbaba Miroslav45256OAZA Praha
Absolon Vladimír54OAZA Praha
Berný Lukáš50OAZA Praha
Hezina Jiří45
Pavlovský Tomáš58OAZA Praha
Stočes Pavel54SDH Orlov-Vlásenice
Šnajdauf Jan87
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz