PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 A2214710150 : 7071
2Jižní Město B2214530143 : 7769
3Zubatý kapr A2214440137 : 8368
4SK vozíčkářů2211560112 : 10660
5Stodůlky B22102100106 : 11454
6Česká televize B227960115 : 10552
7DP METRO2284100103 : 11550
8Matuna Dream A2274110104 : 11647
9Orel I.F. B2264120103 : 11744
10RAFASI A224810099 : 12142
11Nem. Na Homolce B224513083 : 13739
12Rokoska224116163 : 15734
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/4Zubatý kapr ARAFASI A9 : 1 po 18.09.2023 20:00 19.09.2023 21:37 matuna
2/3Jižní Město BZubatý kapr A5 : 5 st 18.10.2023 19:30 odloženo na návrh hostů18.10.2023 23:05 vraji
3/3Zubatý kapr ADP METRO6 : 4 út 17.10.2023 20:00 odloženo17.10.2023 22:00 tomasp
4/5Matuna Dream AZubatý kapr A3 : 7 út 10.10.2023 18:00 11.10.2023 11:03 milosl
5/2Zubatý kapr ADDM Praha 10 A5 : 5 po 23.10.2023 20:00 23.10.2023 23:54 tomasp
6/6SK vozíčkářůZubatý kapr A2 : 8 út 31.10.2023 19.00 31.10.2023 22:48 tomasp
7/4Zubatý kapr AStodůlky B6 : 4 po 06.11.2023 20:00 06.11.2023 22:42 tomasp
8/6Zubatý kapr AČeská televize B3 : 7 čt 16.11.2023 20:00 16.11.2023 22:20 tomasp
9/4RokoskaZubatý kapr A1 : 9 út 19.12.2023 19:00 odložili hosté20.12.2023 12:46 radek.
10/5Zubatý kapr AOrel I.F. B7 : 3 po 04.12.2023 20:00 04.12.2023 23:09 tomasp
11/4Nem. Na Homolce BZubatý kapr A6 : 4 po 11.12.2023 18:30 13.12.2023 12:12 radek.
12/4RAFASI AZubatý kapr A4 : 6 út 13.02.2024 20:00 14.02.2024 17:28 tom.se
13/3Zubatý kapr AJižní Město B6 : 4 po 05.02.2024 20:00 odložili hosté 05.02.2024 22:29 tomasp
14/3DP METROZubatý kapr A1 : 9 út 23.01.2024 18,30 24.01.2024 10:05 vactre
15/5Zubatý kapr AMatuna Dream A8 : 2 čt 08.02.2024 20:00 odložili hosté08.02.2024 22:53 tomasp
16/2DDM Praha 10 AZubatý kapr A5 : 5 čt 15.02.2024 20:00 Předehrávka20.02.2024 07:53 jaromi
17/6Zubatý kapr ASK vozíčkářů9 : 1 čt 29.02.2024 19:00 herna Vozíčkáři29.02.2024 22:31 tomasp
18/4Stodůlky BZubatý kapr A6 : 4 st 20.03.2024 19:00 22.03.2024 09:35 odivis
19/6Česká televize BZubatý kapr A5 : 5 po 11.03.2024 18:00 12.03.2024 11:44 radek.
20/4Zubatý kapr ARokoska6 : 4 po 25.03.2024 20:00 25.03.2024 23:26 tomasp
21/5Orel I.F. BZubatý kapr A9 : 1 út 16.04.2024 19:15 odložili hosté16.04.2024 22:39 jarosl
22/4Zubatý kapr ANem. Na Homolce B9 : 1 po 08.04.2024 20:00 10.04.2024 15:28 tomasp
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska ZUBTým.Nar.Poř.Klub
A  1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2  Vedoucí: Podrazský Tomáš
Podrazský TomášA9324ABC Braník
Holomek TomášA8082ABC Braník
Vrňák JanA77114ABC Braník
Zavřel LukášA82134ABC Braník
Macek LukášA3KST Vršovice/ABC Braník
Puk JaroslavA73TTC Elizza
Vích LukášA94ABC Braník
B  1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2  Vedoucí: Diviš Ondřej
Ženíšek JakubB72170TJ Klučenice
Řebec RenéB69193
Bandžak KamilB87195
Vinař RadimB83202
C  1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2  Vedoucí: Diviš Ondřej
Šindler JakubC80220
Diviš OndřejC82238
Boček JiříC77246
Panec MiroslavC84301
Dušek MartinC73ne AB
Faltejsek LukášC85ne AB
Holeček MilanC79ne AB
Kalousková JanaC93ne AB
Kleman PavloC79ne AB
Neumann RadimC71ne AB
Žídková KláraC92ne AB
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz