PRST výsledkový servis
Soutěž: | | | | Zápisy | Přihlášení |
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.
P | Domácí | Hosté | Body | Termín a hodina | Poznámka / hrací den | | Zapsal/aktualizoval |
---|
1/4 | Zubatý kapr A | RAFASI A | 9 : 1 | po 18.09.2023 20:00 | | | 19.09.2023 21:37 matuna |
2/3 | Jižní Město B | Zubatý kapr A | 5 : 5 | st 18.10.2023 19:30 | odloženo na návrh hostů | | 18.10.2023 23:05 vraji |
3/3 | Zubatý kapr A | DP METRO | 6 : 4 | út 17.10.2023 20:00 | odloženo | | 17.10.2023 22:00 tomasp |
4/5 | Matuna Dream A | Zubatý kapr A | 3 : 7 | út 10.10.2023 18:00 | | | 11.10.2023 11:03 milosl |
5/2 | Zubatý kapr A | DDM Praha 10 A | 5 : 5 | po 23.10.2023 20:00 | | | 23.10.2023 23:54 tomasp |
6/6 | SK vozíčkářů | Zubatý kapr A | 2 : 8 | út 31.10.2023 19.00 | | | 31.10.2023 22:48 tomasp |
7/4 | Zubatý kapr A | Stodůlky B | 6 : 4 | po 06.11.2023 20:00 | | | 06.11.2023 22:42 tomasp |
8/6 | Zubatý kapr A | Česká televize B | 3 : 7 | čt 16.11.2023 20:00 | | | 16.11.2023 22:20 tomasp |
9/4 | Rokoska | Zubatý kapr A | 1 : 9 | út 19.12.2023 19:00 | odložili hosté | | 20.12.2023 12:46 radek. |
10/5 | Zubatý kapr A | Orel I.F. B | 7 : 3 | po 04.12.2023 20:00 | | | 04.12.2023 23:09 tomasp |
11/4 | Nem. Na Homolce B | Zubatý kapr A | 6 : 4 | po 11.12.2023 18:30 | | | 13.12.2023 12:12 radek. |
12/4 | RAFASI A | Zubatý kapr A | 4 : 6 | út 13.02.2024 20:00 | | | 14.02.2024 17:28 tom.se |
13/3 | Zubatý kapr A | Jižní Město B | 6 : 4 | po 05.02.2024 20:00 | odložili hosté | | 05.02.2024 22:29 tomasp |
14/3 | DP METRO | Zubatý kapr A | 1 : 9 | út 23.01.2024 18,30 | | | 24.01.2024 10:05 vactre |
15/5 | Zubatý kapr A | Matuna Dream A | 8 : 2 | čt 08.02.2024 20:00 | odložili hosté | | 08.02.2024 22:53 tomasp |
16/2 | DDM Praha 10 A | Zubatý kapr A | 5 : 5 | čt 15.02.2024 20:00 | Předehrávka | | 20.02.2024 07:53 jaromi |
17/6 | Zubatý kapr A | SK vozíčkářů | 9 : 1 | čt 29.02.2024 19:00 | herna Vozíčkáři | | 29.02.2024 22:31 tomasp |
18/4 | Stodůlky B | Zubatý kapr A | 6 : 4 | st 20.03.2024 19:00 | | | 22.03.2024 09:35 odivis |
19/6 | Česká televize B | Zubatý kapr A | 5 : 5 | po 11.03.2024 18:00 | | | 12.03.2024 11:44 radek. |
20/4 | Zubatý kapr A | Rokoska | 6 : 4 | po 25.03.2024 20:00 | | | 25.03.2024 23:26 tomasp |
21/5 | Orel I.F. B | Zubatý kapr A | 9 : 1 | út 16.04.2024 19:15 | odložili hosté | | 16.04.2024 22:39 jarosl |
22/4 | Zubatý kapr A | Nem. Na Homolce B | 9 : 1 | po 08.04.2024 20:00 | | | 10.04.2024 15:28 tomasp |
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
Soupiska ZUB | Tým. | Nar. | Poř. | Klub |
---|
A 1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2 | Vedoucí: Podrazský Tomáš |
Podrazský Tomáš | A | 93 | | 24 | ABC Braník |
Holomek Tomáš | A | 80 | | 82 | ABC Braník |
Vrňák Jan | A | 77 | | 114 | ABC Braník |
Zavřel Lukáš | A | 82 | | 134 | ABC Braník |
Macek Lukáš | A | 3 | | | KST Vršovice/ABC Braník |
Puk Jaroslav | A | 73 | | | TTC Elizza |
Vích Lukáš | A | 94 | | | ABC Braník |
|
B 1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2 | Vedoucí: Diviš Ondřej |
Ženíšek Jakub | B | 72 | | 170 | TJ Klučenice |
Řebec René | B | 69 | | 193 | |
Bandžak Kamil | B | 87 | | 195 | |
Vinař Radim | B | 83 | | 202 | |
|
C 1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2 | Vedoucí: Diviš Ondřej |
Šindler Jakub | C | 80 | | 220 | |
Diviš Ondřej | C | 82 | | 238 | |
Boček Jiří | C | 77 | | 246 | |
Panec Miroslav | C | 84 | | 301 | |
Dušek Martin | C | 73 | ne AB | | |
Faltejsek Lukáš | C | 85 | ne AB | | |
Holeček Milan | C | 79 | ne AB | | |
Kalousková Jana | C | 93 | ne AB | | |
Kleman Pavlo | C | 79 | ne AB | | |
Neumann Radim | C | 71 | ne AB | | |
Žídková Klára | C | 92 | ne AB | | |