PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Orion Modřany B2218130135 : 8577
2Atilla Team B2218130143 : 7777
3Slivenec B2215250139 : 8169
4Atilla Team A2213180127 : 9362
5Nem. Na Homolce C2210390113 : 10755
6Red Devils229580120 : 10054
7Saláti22101110108 : 11253
8Kytary.cz22100120118 : 10252
9JLV A2292110104 : 11651
10Slušnej oddíl225215086 : 13439
11SANK Běchovice223216160 : 16032
12PPK Ruzyně B221219067 : 15327
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/4Atilla Team ASlivenec B3 : 7 út 19.09.2023 19.00. 20.09.2023 09:43 jhules
2/3Atilla Team BAtilla Team A6 : 4 út 26.09.2023 19,30 26.09.2023 22:43 ondra.
3/3Atilla Team ASlušnej oddíl6 : 4 st 04.10.2023 19.00. 04.10.2023 22:39 jhules
4/5Red DevilsAtilla Team A3 : 7 út 10.10.2023 19:00 12.10.2023 15:11 radek.
5/2Atilla Team ASANK Běchovice5 : 5 po 23.10.2023 19.30. 24.10.2023 09:57 jhules
6/6Orion Modřany BAtilla Team A8 : 2 po 30.10.2023 19.10. 31.10.2023 08:39 jhules
7/4Atilla Team ANem. Na Homolce C9 : 1 po 06.11.2023 19.30. 07.11.2023 08:55 jhules
8/6Atilla Team APPK Ruzyně B8 : 2 po 13.11.2023 19.30. 14.11.2023 09:27 jhules
9/4Kytary.czAtilla Team A7 : 3 út 28.11.2023 20:00 29.11.2023 00:03 vita.t
10/5Atilla Team AJLV A4 : 6 po 18.12.2023 18.00. odložili domácí18.12.2023 22:10 petr.k
11/4SalátiAtilla Team A9 : 1 po 11.12.2023 19.00. 11.12.2023 23:29 masmek
12/4Slivenec BAtilla Team A4 : 6 út 09.01.2024 20:00 09.01.2024 22:45 ludvik
13/3Atilla Team AAtilla Team B3 : 7 st 17.01.2024 18:00 17.01.2024 20:15 jhules
14/3Slušnej oddílAtilla Team A2 : 8 st 24.01.2024 20:00 24.01.2024 21:51 s.schm
15/5Atilla Team ARed Devils8 : 2 po 29.01.2024 19.00 30.01.2024 09:25 c.venc
16/2SANK BěchoviceAtilla Team A4 : 6 čt 15.02.2024 18:30 Po dohodě předehráno.19.02.2024 16:20 milos.
17/6Atilla Team AOrion Modřany B4 : 6 po 26.02.2024 19.30. 26.02.2024 22:34 c.venc
18/4Nem. Na Homolce CAtilla Team A2 : 8 út 05.03.2024 18:30 05.03.2024 20:35 forejt
19/6PPK Ruzyně BAtilla Team A2 : 8 po 11.03.2024 19:20 14.03.2024 09:19 honza.
20/4Atilla Team AKytary.cz8 : 2 po 25.03.2024 19:30 25.03.2024 21:49 c.venc
21/5JLV AAtilla Team A2 : 8 út 02.04.2024 18:30 02.04.2024 23:46 prst.j
22/4Atilla Team ASaláti8 : 2 po 08.04.2024 19:45 08.04.2024 21:54 c.venc
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska ATITým.Nar.Poř.Klub
A  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Čížek Václav
Jiroušek KarelA87141
Čížek VáclavA64173ABC Braník
Špicarová IvanaA67191Sokol Nusle
Mička ZdeněkA53199ABC Braník
Král LudvíkA61257ABC Braník
Kreis PavelA45ABC Braník
Zika JanA75ABC Braník
Zimmel VáclavA78ABC Braník
B  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Galík Ondřej
Hamáček JanB58ne A60Sokol Pyšely
Espinoza FelixB80ne A92ABC Braník
Jirka MartinB70ne A172ABC Braník
Galík OndřejB81179ABC Braník
Mácha OldřichB64ne A
Petira MartinB84ne AABC Braník
Ruml JiříB83ne AABC Braník
C  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Novák David
Kotek MilošC63214ABC Braník
Jebavý HynekC77273
Beneš RomanC78275ABC Braník ?
Vrána RadekC68286
Novák DavidC77291
Šantroch BohumilC46319
Arslanian TomášC63ne AB
Ernest PatrikC77ne AB
Helísek AlešC77ne AB
Hyan DanielC54ne AB
Juřena DanielC92ne AB
Lebeda JiříC59ne AB
Mendl MiroslavC48ne AB
Stárek VlastimilC61ne AB
Zelinka VáclavC51ne ABABC Braník
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz