PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Orion Modřany B2218130135 : 8577
2Atilla Team B2218130143 : 7777
3Slivenec B2215250139 : 8169
4Atilla Team A2213180127 : 9362
5Nem. Na Homolce C2210390113 : 10755
6Red Devils229580120 : 10054
7Saláti22101110108 : 11253
8Kytary.cz22100120118 : 10252
9JLV A2292110104 : 11651
10Slušnej oddíl225215086 : 13439
11SANK Běchovice223216160 : 16032
12PPK Ruzyně B221219067 : 15327
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/2SANK BěchoviceSlušnej oddíl5 : 5 čt 21.09.2023 18:30 21.09.2023 20:03 milos.
2/2Slušnej oddílOrion Modřany B2 : 8 út 26.09.2023 19.30. 27.09.2023 09:14 jhules
3/3Atilla Team ASlušnej oddíl6 : 4 st 04.10.2023 19.00. 04.10.2023 22:39 jhules
4/2Slušnej oddílPPK Ruzyně B7 : 3 po 16.10.2023 19.30. odloženo16.10.2023 22:27 s.schm
5/4Kytary.czSlušnej oddíl7 : 3 út 24.10.2023 20:00 Uhřiněves25.10.2023 10:30 vita.t
6/2Slušnej oddílJLV A5 : 5 po 30.10.2023 19.30. 31.10.2023 00:03 
7/5SalátiSlušnej oddíl6 : 4 po 20.11.2023 19:00 odložili hosté21.11.2023 13:35 masmek
8/2Slušnej oddílSlivenec B1 : 9 út 14.11.2023 19:30 14.11.2023 21:37 s.schm
9/6Atilla Team BSlušnej oddíl9 : 1 po 27.11.2023 19:30 Sokol Krč 28.11.2023 17:13 ondra.
10/1Nem. Na Homolce CSlušnej oddíl6 : 4 út 19.12.2023 18.00. odložili hosté20.12.2023 10:02 jhules
11/1Slušnej oddílRed Devils3 : 7 út 12.12.2023 19.30. 12.12.2023 21:21 s.schm
12/2Slušnej oddílSANK Běchovice9 : 1 čt 11.01.2024 19.30. 12.01.2024 09:36 s.schm
13/2Orion Modřany BSlušnej oddíl7 : 3 po 15.01.2024 19.10. 16.01.2024 08:55 jhules
14/3Slušnej oddílAtilla Team A2 : 8 st 24.01.2024 20:00 24.01.2024 21:51 s.schm
15/2PPK Ruzyně BSlušnej oddíl3 : 7 po 12.02.2024 19:20 13.02.2024 11:35 radek.
16/4Slušnej oddílKytary.cz6 : 4 út 20.02.2024 19:30 20.02.2024 21:13 s.schm
17/2JLV ASlušnej oddíl6 : 4 čt 29.02.2024 18:30 29.02.2024 21:19 prst.j
18/5Slušnej oddílSaláti4 : 6 st 20.03.2024 20:00 odložili hosté20.03.2024 22:01 s.schm
19/2Slivenec BSlušnej oddíl8 : 2 út 19.03.2024 17:30 Odložili hosté19.03.2024 19:58 ludvik
20/6Slušnej oddílAtilla Team B3 : 7 st 27.03.2024 20.00. 28.03.2024 08:38 s.schm
21/1Slušnej oddílNem. Na Homolce C6 : 4 út 02.04.2024 19:30 02.04.2024 21:44 s.schm
22/1Red DevilsSlušnej oddíl9 : 1 po 15.04.2024 19:00 Odložili hosté16.04.2024 06:39 latalj
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska SLOTým.Nar.Poř.Klub
  SB centrum, P4, K Horkám 2284/1  Vedoucí: Schmied Stanislav
Mikuška Alex8464
Jelínek Lukáš89118
Schmied Stanislav72180
Urbánek David96253
Schmied Daniel77266
Kubelka Radek65281
Daněk Vladimír67
Dvořák Petr74
Klement Karel78
Řehák Josef79
Ruprecht Petr75
Sátra Pavel63
Vatrt Michal93
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz