PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Orion Modřany B2218130135 : 8577
2Atilla Team B2218130143 : 7777
3Slivenec B2215250139 : 8169
4Atilla Team A2213180127 : 9362
5Nem. Na Homolce C2210390113 : 10755
6Red Devils229580120 : 10054
7Saláti22101110108 : 11253
8Kytary.cz22100120118 : 10252
9JLV A2292110104 : 11651
10Slušnej oddíl225215086 : 13439
11SANK Běchovice223216160 : 16032
12PPK Ruzyně B221219067 : 15327
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/5PPK Ruzyně BSaláti4 : 6 po 18.09.2023 19:20 Pod Juliskou 419.09.2023 10:45 honza.
2/4Slivenec BPPK Ruzyně B8 : 2 čt 28.09.2023 18:00 28.09.2023 20:27 ludvik
3/4PPK Ruzyně BAtilla Team B2 : 8 po 02.10.2023 19:20 Pod Juliskou 404.10.2023 13:43 honza.
4/2Slušnej oddílPPK Ruzyně B7 : 3 po 16.10.2023 19.30. odloženo16.10.2023 22:27 s.schm
5/1PPK Ruzyně BRed Devils1 : 9 po 23.10.2023 19:20 Pod Juliskou 425.10.2023 09:13 honza.
6/5SANK BěchovicePPK Ruzyně B6 : 4 čt 02.11.2023 18:30 02.11.2023 21:45 milos.
7/3PPK Ruzyně BOrion Modřany B3 : 7 po 20.11.2023 19:20 odložili hosté21.11.2023 11:40 jhules
8/6Atilla Team APPK Ruzyně B8 : 2 po 13.11.2023 19.30. 14.11.2023 09:27 jhules
9/5PPK Ruzyně BNem. Na Homolce C3 : 7 po 27.11.2023 19.20 28.11.2023 11:19 honza.
10/6PPK Ruzyně BKytary.cz3 : 7 po 04.12.2023 19.20 05.12.2023 09:23 honza.
11/5JLV APPK Ruzyně B9 : 1 st 20.12.2023 19.30. odloženo20.12.2023 21:46 petr.k
12/5SalátiPPK Ruzyně B8 : 2 út 13.02.2024 18:00 Jeremi Sport, odložili hosté13.02.2024 23:32 masmek
13/4PPK Ruzyně BSlivenec B5 : 5 po 15.01.2024 19:20 16.01.2024 15:52 honza.
14/4Atilla Team BPPK Ruzyně B8 : 2 po 22.01.2024 18:00 23.01.2024 08:27 ondra.
15/2PPK Ruzyně BSlušnej oddíl3 : 7 po 12.02.2024 19:20 13.02.2024 11:35 radek.
16/1Red DevilsPPK Ruzyně B5 : 5 út 20.02.2024 19:00 22.02.2024 06:54 latalj
17/5PPK Ruzyně BSANK Běchovice9 : 1 po 18.03.2024 19:20 Juliska18.03.2024 21:58 honza.
18/3Orion Modřany BPPK Ruzyně B7 : 3 po 04.03.2024 19.10. 04.03.2024 21:24 jhules
19/6PPK Ruzyně BAtilla Team A2 : 8 po 11.03.2024 19:20 14.03.2024 09:19 honza.
20/5Nem. Na Homolce CPPK Ruzyně B7 : 3 st 27.03.2024 18:00 27.03.2024 20:18 forejt
21/6Kytary.czPPK Ruzyně B9 : 1 út 02.04.2024 20:00 02.04.2024 23:27 vita.t
22/5PPK Ruzyně BJLV A4 : 6 po 08.04.2024 19:20 11.04.2024 12:23 radek.
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska RUZTým.Nar.Poř.Klub
A  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Geisler Jakub
Baier TomášA7522
Lobo ManuelA5942TJ Mladí veteráni
Geisler JakubA7465TJ Mladí veteráni
Nosál PetrA7374TJ Mladí veteráni
Mlejnek Jiří ... VYŘAZENA77
Novák JiříA87
Rejhon DavidA75
B  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Nalezený Jan
Bittner VáclavB7484TJ Mladí veteráni
Hudák TomášB4112Viktorie Ořech
Ransdorf MiroslavB73150Sokol Břevnov
Hrabálek PetrB61155TJ Mladí veteráni
Balko TomášB76ne A
Frynta TomášB75ne A
Krutina MiroslavB73ne A
Nerad MartinB75ne A
Příhoda MichalB76ne A
C  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Malina Dalibor
Vaňha MichalC71165Sokol Břevnov
Nalezený JanC77188Sokol Břevnov
Vermach MariánC68219Sokol Břevnov
Vašek RomanC75231
Malina DaliborC78239Sokol Břevnov
Sedláček MartinC80309
Palek LuděkC76328
Kohout PavelC86334
Coj AndrejC93338
Bindr MarekC79ne AB
Hospodka MilanC68ne AB
Krch LukášC80ne AB
Kysilka JanC75ne AB
Lacko MartinC74ne AB
Makový MilanC87ne AB
Oupic MiroslavC70ne AB
Sedlecký RobertC64ne AB
Tomakh OleksanderC87ne AB
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz