PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Orion Modřany B2218130135 : 8577
2Atilla Team B2218130143 : 7777
3Slivenec B2215250139 : 8169
4Atilla Team A2213180127 : 9362
5Nem. Na Homolce C2210390113 : 10755
6Red Devils229580120 : 10054
7Saláti22101110108 : 11253
8Kytary.cz22100120118 : 10252
9JLV A2292110104 : 11651
10Slušnej oddíl225215086 : 13439
11SANK Běchovice223216160 : 16032
12PPK Ruzyně B221219067 : 15327
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/4Atilla Team ASlivenec B3 : 7 út 19.09.2023 19.00. 20.09.2023 09:43 jhules
2/4Slivenec BPPK Ruzyně B8 : 2 čt 28.09.2023 18:00 28.09.2023 20:27 ludvik
3/5Kytary.czSlivenec B7 : 3 út 03.10.2023 20:00 Uhrineves04.10.2023 12:35 vita.t
4/4Slivenec BJLV A6 : 4 čt 12.10.2023 19:00 12.10.2023 21:53 ludvik
5/6SalátiSlivenec B3 : 7 po 23.10.2023 19:00 Hamr Záběhlice23.10.2023 21:53 masmek
6/1Nem. Na Homolce CSlivenec B4 : 6 po 30.10.2023 18:30 30.10.2023 21:03 forejt
7/6Slivenec BAtilla Team B3 : 7 út 07.11.2023 19:30 08.11.2023 03:28 ludvik
8/2Slušnej oddílSlivenec B1 : 9 út 14.11.2023 19:30 14.11.2023 21:37 s.schm
9/1Slivenec BRed Devils5 : 5 po 18.12.2023 18:00 odložili hosté18.12.2023 21:11 ludvik
10/3SANK BěchoviceSlivenec B4 : 6 čt 07.12.2023 18:30 07.12.2023 21:16 milos.
11/3Slivenec BOrion Modřany B7 : 3 po 11.12.2023 18:00 11.12.2023 20:24 ludvik
12/4Slivenec BAtilla Team A4 : 6 út 09.01.2024 20:00 09.01.2024 22:45 ludvik
13/4PPK Ruzyně BSlivenec B5 : 5 po 15.01.2024 19:20 16.01.2024 15:52 honza.
14/5Slivenec BKytary.cz7 : 3 út 23.01.2024 18:00 23.01.2024 21:01 ludvik
15/4JLV ASlivenec B2 : 8 po 29.01.2024 18:30 30.01.2024 07:55 petr.k
16/6Slivenec BSaláti6 : 4 čt 22.02.2024 17:00 22.02.2024 19:24 ludvik
17/1Slivenec BNem. Na Homolce C10 : 0 čt 21.03.2024 19:00 odložili hosté21.03.2024 21:07 ludvik
18/6Atilla Team BSlivenec B7 : 3 st 06.03.2024 18:00 06.03.2024 21:00 ondra.
19/2Slivenec BSlušnej oddíl8 : 2 út 19.03.2024 17:30 Odložili hosté19.03.2024 19:58 ludvik
20/1Red DevilsSlivenec B3 : 7 út 16.04.2024 18:00 odložili domácí16.04.2024 19:12 ludvik
21/3Slivenec BSANK Běchovice10 : 0 čt 04.04.2024 18:00 04.04.2024 22:26 ludvik
22/3Orion Modřany BSlivenec B6 : 4 po 08.04.2024 19.10. 09.04.2024 08:30 jhules
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska SLITým.Nar.Poř.Klub
A  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Bratka Arnošt
Vojta MartinA689SK Dolní Měcholupy
Pospíšil AloisA5743SK Slivenec
Arsenjev PetrA7647SK Slivenec
Helcl DanielA7598SK Slivenec
Bratka ArnoštA50103SK Slivenec
Mára KarelA66107SK Dolní Měcholupy
Procházka RadekA70SK Dolní Měcholupy
Vostřes FrantišekA56SK Slivenec
B  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Čech Ludvík
Kop FrantišekB59ne A62SK Slivenec
Čech LudvíkB58113SK Slivenec
Tvrdý AdamB76138SK Slivenec
Nykl VáclavB70158Sokol Lety
Holeček DavidB75168Sokol Lety
Jagoš VáclavB59192
Framberk JanB77ne ASokol Libčice n.V.
C  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Klofanda Ladislav
Klofanda LadislavC51164
Jůzek KarelC53176SK Slivenec
Vobruba AlešC59208SK Slivenec
Jarý JanC72213ASK Stará Boleslav
Čítek RomanC65215SK Slivenec
Cooke StephenC70ne ABSK Slivenec
D  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Frančíková Markéta
Hrbek IvanD55265SK Slivenec
Svoboda MilanD51280SK Slivenec
Vrba KarelD48302Sokol Kbely
Vanžura JaroslavD48308
Frančíková MarkétaD80316SK Slivenec
Jamný PavelD75320SK Slivenec
Ondráček PetrD79322SK Slivenec
Dušek JiříD64ne ABC
Jandečka IvanD61ne ABC
Tichý PetrD65ne ABCSK Slivenec
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz