PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město C2221100166 : 5486
2Česká televize C2214620146 : 7470
3Slivenec C2213180131 : 8962
4Zubatý kapr B2210570115 : 10557
5Ekonomický ústav2210390106 : 11455
6Čakovice229580119 : 10154
7Malešice B2293100107 : 11352
8AC Souterrain228590105 : 11551
9Sokol Troja225611084 : 13643
10Tulos Kobylisy225611097 : 12343
11Matuna Dream B222416083 : 13732
12Šrobárka B221514261 : 15928
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/3Slivenec CZubatý kapr B8 : 2 18.09. - 21.09. hrací den: pondělí-čtvrtek 22.09.2023 10:07 lad.kl
2/3Zubatý kapr BŠrobárka B8 : 2 út 26.09.2023 20:00 HAMR Záběhlice27.09.2023 09:08 odivis
3/4Ekonomický ústavZubatý kapr B4 : 6 po 02.10.2023 18:00 06.10.2023 09:48 odivis
4/3Zubatý kapr BČakovice4 : 6 út 10.10.2023 20:00 HAMR Záběhlice11.10.2023 11:10 odivis
5/5Matuna Dream BZubatý kapr B3 : 7 út 24.10.2023 18:00 24.10.2023 21:22 matuno
6/3Zubatý kapr BAC Souterrain8 : 2 čt 23.11.2023 20:00 odloženo Zubatým kaprem23.11.2023 21:51 viktor
7/6Sokol TrojaZubatý kapr B1 : 9 čt 09.11.2023 19:30 09.11.2023 23:12 havlil
8/1Tulos KobylisyZubatý kapr B5 : 5 st 15.11.2023 18:00 15.11.2023 22:04 radek.
9/6Zubatý kapr BČeská televize C5 : 5 út 28.11.2023 20:00 29.11.2023 11:45 odivis
10/2Malešice BZubatý kapr B4 : 6 út 05.12.2023 18:15 06.12.2023 12:03 radek.
11/2Zubatý kapr BJižní Město C5 : 5 út 12.12.2023 20:00 12.12.2023 22:30 vraji
12/3Zubatý kapr BSlivenec C7 : 3 čt 11.01.2024 20:00 12.01.2024 10:09 odivis
13/3Šrobárka BZubatý kapr B4 : 6 út 16.01.2024 19:00 17.01.2024 14:05 odivis
14/4Zubatý kapr BEkonomický ústav4 : 6 út 23.01.2024 20:00 24.01.2024 10:39 odivis
15/3ČakoviceZubatý kapr B5 : 5 čt 01.02.2024 19:00 01.02.2024 22:58 livnan
16/5Zubatý kapr BMatuna Dream B4 : 6 út 20.02.2024 20:00 21.02.2024 11:01 odivis
17/3AC SouterrainZubatý kapr B4 : 6 čt 29.02.2024 20:00 29.02.2024 21:46 viktor
18/6Zubatý kapr BSokol Troja5 : 5 po 04.03.2024 20:00 05.03.2024 09:13 odivis
19/1Zubatý kapr BTulos Kobylisy3 : 7 po 18.03.2024 20:00 19.03.2024 08:40 odivis
20/6Česká televize CZubatý kapr B7 : 3 út 26.03.2024 18:00 27.03.2024 09:34 radek.
21/2Zubatý kapr BMalešice B6 : 4 st 03.04.2024 20:00 03.04.2024 23:48 odivis
22/2Jižní Město CZubatý kapr B9 : 1 st 10.04.2024 20:00 10.04.2024 22:33 vraji
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska ZUBTým.Nar.Poř.Klub
A  1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2  Vedoucí: Podrazský Tomáš
Podrazský TomášA9324ABC Braník
Holomek TomášA8082ABC Braník
Vrňák JanA77114ABC Braník
Zavřel LukášA82134ABC Braník
Macek LukášA3KST Vršovice/ABC Braník
Puk JaroslavA73TTC Elizza
Vích LukášA94ABC Braník
B  1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2  Vedoucí: Diviš Ondřej
Ženíšek JakubB72170TJ Klučenice
Řebec RenéB69193
Bandžak KamilB87195
Vinař RadimB83202
C  1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2  Vedoucí: Diviš Ondřej
Šindler JakubC80220
Diviš OndřejC82238
Boček JiříC77246
Panec MiroslavC84301
Dušek MartinC73ne AB
Faltejsek LukášC85ne AB
Holeček MilanC79ne AB
Kalousková JanaC93ne AB
Kleman PavloC79ne AB
Neumann RadimC71ne AB
Žídková KláraC92ne AB
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz