PRST výsledkový servis
Soutěž: | | | | Zápisy | Přihlášení |
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.
P | Domácí | Hosté | Body | Termín a hodina | Poznámka / hrací den | | Zapsal/aktualizoval |
---|
1/3 | Slivenec C | Zubatý kapr B | 8 : 2 | 18.09. - 21.09. | hrací den: pondělí-čtvrtek | | 22.09.2023 10:07 lad.kl |
2/3 | Zubatý kapr B | Šrobárka B | 8 : 2 | út 26.09.2023 20:00 | HAMR Záběhlice | | 27.09.2023 09:08 odivis |
3/4 | Ekonomický ústav | Zubatý kapr B | 4 : 6 | po 02.10.2023 18:00 | | | 06.10.2023 09:48 odivis |
4/3 | Zubatý kapr B | Čakovice | 4 : 6 | út 10.10.2023 20:00 | HAMR Záběhlice | | 11.10.2023 11:10 odivis |
5/5 | Matuna Dream B | Zubatý kapr B | 3 : 7 | út 24.10.2023 18:00 | | | 24.10.2023 21:22 matuno |
6/3 | Zubatý kapr B | AC Souterrain | 8 : 2 | čt 23.11.2023 20:00 | odloženo Zubatým kaprem | | 23.11.2023 21:51 viktor |
7/6 | Sokol Troja | Zubatý kapr B | 1 : 9 | čt 09.11.2023 19:30 | | | 09.11.2023 23:12 havlil |
8/1 | Tulos Kobylisy | Zubatý kapr B | 5 : 5 | st 15.11.2023 18:00 | | | 15.11.2023 22:04 radek. |
9/6 | Zubatý kapr B | Česká televize C | 5 : 5 | út 28.11.2023 20:00 | | | 29.11.2023 11:45 odivis |
10/2 | Malešice B | Zubatý kapr B | 4 : 6 | út 05.12.2023 18:15 | | | 06.12.2023 12:03 radek. |
11/2 | Zubatý kapr B | Jižní Město C | 5 : 5 | út 12.12.2023 20:00 | | | 12.12.2023 22:30 vraji |
12/3 | Zubatý kapr B | Slivenec C | 7 : 3 | čt 11.01.2024 20:00 | | | 12.01.2024 10:09 odivis |
13/3 | Šrobárka B | Zubatý kapr B | 4 : 6 | út 16.01.2024 19:00 | | | 17.01.2024 14:05 odivis |
14/4 | Zubatý kapr B | Ekonomický ústav | 4 : 6 | út 23.01.2024 20:00 | | | 24.01.2024 10:39 odivis |
15/3 | Čakovice | Zubatý kapr B | 5 : 5 | čt 01.02.2024 19:00 | | | 01.02.2024 22:58 livnan |
16/5 | Zubatý kapr B | Matuna Dream B | 4 : 6 | út 20.02.2024 20:00 | | | 21.02.2024 11:01 odivis |
17/3 | AC Souterrain | Zubatý kapr B | 4 : 6 | čt 29.02.2024 20:00 | | | 29.02.2024 21:46 viktor |
18/6 | Zubatý kapr B | Sokol Troja | 5 : 5 | po 04.03.2024 20:00 | | | 05.03.2024 09:13 odivis |
19/1 | Zubatý kapr B | Tulos Kobylisy | 3 : 7 | po 18.03.2024 20:00 | | | 19.03.2024 08:40 odivis |
20/6 | Česká televize C | Zubatý kapr B | 7 : 3 | út 26.03.2024 18:00 | | | 27.03.2024 09:34 radek. |
21/2 | Zubatý kapr B | Malešice B | 6 : 4 | st 03.04.2024 20:00 | | | 03.04.2024 23:48 odivis |
22/2 | Jižní Město C | Zubatý kapr B | 9 : 1 | st 10.04.2024 20:00 | | | 10.04.2024 22:33 vraji |
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
Soupiska ZUB | Tým. | Nar. | Poř. | Klub |
---|
A 1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2 | Vedoucí: Podrazský Tomáš |
Podrazský Tomáš | A | 93 | | 24 | ABC Braník |
Holomek Tomáš | A | 80 | | 82 | ABC Braník |
Vrňák Jan | A | 77 | | 114 | ABC Braník |
Zavřel Lukáš | A | 82 | | 134 | ABC Braník |
Macek Lukáš | A | 3 | | | KST Vršovice/ABC Braník |
Puk Jaroslav | A | 73 | | | TTC Elizza |
Vích Lukáš | A | 94 | | | ABC Braník |
|
B 1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2 | Vedoucí: Diviš Ondřej |
Ženíšek Jakub | B | 72 | | 170 | TJ Klučenice |
Řebec René | B | 69 | | 193 | |
Bandžak Kamil | B | 87 | | 195 | |
Vinař Radim | B | 83 | | 202 | |
|
C 1) herna Hamr,P10,K Vodě 3200 2) JEREMI Sport,P13,Jeremiášova 2 | Vedoucí: Diviš Ondřej |
Šindler Jakub | C | 80 | | 220 | |
Diviš Ondřej | C | 82 | | 238 | |
Boček Jiří | C | 77 | | 246 | |
Panec Miroslav | C | 84 | | 301 | |
Dušek Martin | C | 73 | ne AB | | |
Faltejsek Lukáš | C | 85 | ne AB | | |
Holeček Milan | C | 79 | ne AB | | |
Kalousková Jana | C | 93 | ne AB | | |
Kleman Pavlo | C | 79 | ne AB | | |
Neumann Radim | C | 71 | ne AB | | |
Žídková Klára | C | 92 | ne AB | | |