PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město C2221100166 : 5486
2Česká televize C2214620146 : 7470
3Slivenec C2213180131 : 8962
4Zubatý kapr B2210570115 : 10557
5Ekonomický ústav2210390106 : 11455
6Čakovice229580119 : 10154
7Malešice B2293100107 : 11352
8AC Souterrain228590105 : 11551
9Sokol Troja225611084 : 13643
10Tulos Kobylisy225611097 : 12343
11Matuna Dream B222416083 : 13732
12Šrobárka B221514261 : 15928
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/3Slivenec CZubatý kapr B8 : 2 18.09. - 21.09. hrací den: pondělí-čtvrtek 22.09.2023 10:07 lad.kl
2/2Česká televize CSlivenec C7 : 3 po 16.10.2023 18:00 odloženo - hosté 17.10.2023 10:37 radek.
3/1Slivenec CMalešice B9 : 1 út 03.10.2023 18.00 04.10.2023 11:19 lad.kl
4/6Jižní Město CSlivenec C8 : 2 st 11.10.2023 19:30 11.10.2023 22:55 vraji
5/3Slivenec CTulos Kobylisy7 : 3 po 23.10.2023 18.00 24.10.2023 08:34 lad.kl
6/6Slivenec CŠrobárka B9 : 1 po 30.10.2023 18.00 30.10.2023 20:43 lad.kl
7/3Ekonomický ústavSlivenec C2 : 8 čt 09.11.2023 18:15 10.11.2023 08:16 vraji
8/5Slivenec CČakovice6 : 4 čt 16.11.2023 18:30 16.11.2023 21:25 lad.kl
9/3Matuna Dream BSlivenec C1 : 9 út 28.11.2023 18:00 28.11.2023 20:48 matuno
10/4Slivenec CAC Souterrain5 : 5 čt 21.12.2023 20:00 odložili domácí = herna Souterrain21.12.2023 21:53 vraji
11/3Sokol TrojaSlivenec C2 : 8 út 12.12.2023 20:00 12.12.2023 22:35 havlil
12/3Zubatý kapr BSlivenec C7 : 3 čt 11.01.2024 20:00 12.01.2024 10:09 odivis
13/2Slivenec CČeská televize C3 : 7 út 16.01.2024 18.00 16.01.2024 21:40 lad.kl
14/1Malešice BSlivenec C6 : 4 út 23.01.2024 18:15 24.01.2024 12:58 radek.
15/6Slivenec CJižní Město C3 : 7 po 29.01.2024 18:30 29.01.2024 21:13 lad.kl
16/3Tulos KobylisySlivenec C3 : 7 st 21.02.2024 18:00 22.02.2024 06:41 seidel
17/6Šrobárka BSlivenec C0 : 10 Kpo 18.03.2024 17.30 skreč Šrobárky20.03.2024 11:21 vraji
18/3Slivenec CEkonomický ústav4 : 6 čt 07.03.2024 17:30 07.03.2024 18:49 lad.kl
19/5ČakoviceSlivenec C4 : 6 st 13.03.2024 19:00 14.03.2024 08:09 livnan
20/3Slivenec CMatuna Dream B6 : 4 čt 28.03.2024 17:30 28.03.2024 19:59 lad.kl
21/4AC SouterrainSlivenec C7 : 3 čt 04.04.2024 20:00 04.04.2024 21:45 viktor
22/3Slivenec CSokol Troja8 : 2 po 08.04.2024 17:30 08.04.2024 20:07 lad.kl
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska SLITým.Nar.Poř.Klub
A  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Bratka Arnošt
Vojta MartinA689SK Dolní Měcholupy
Pospíšil AloisA5743SK Slivenec
Arsenjev PetrA7647SK Slivenec
Helcl DanielA7598SK Slivenec
Bratka ArnoštA50103SK Slivenec
Mára KarelA66107SK Dolní Měcholupy
Procházka RadekA70SK Dolní Měcholupy
Vostřes FrantišekA56SK Slivenec
B  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Čech Ludvík
Kop FrantišekB59ne A62SK Slivenec
Čech LudvíkB58113SK Slivenec
Tvrdý AdamB76138SK Slivenec
Nykl VáclavB70158Sokol Lety
Holeček DavidB75168Sokol Lety
Jagoš VáclavB59192
Framberk JanB77ne ASokol Libčice n.V.
C  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Klofanda Ladislav
Klofanda LadislavC51164
Jůzek KarelC53176SK Slivenec
Vobruba AlešC59208SK Slivenec
Jarý JanC72213ASK Stará Boleslav
Čítek RomanC65215SK Slivenec
Cooke StephenC70ne ABSK Slivenec
D  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Frančíková Markéta
Hrbek IvanD55265SK Slivenec
Svoboda MilanD51280SK Slivenec
Vrba KarelD48302Sokol Kbely
Vanžura JaroslavD48308
Frančíková MarkétaD80316SK Slivenec
Jamný PavelD75320SK Slivenec
Ondráček PetrD79322SK Slivenec
Dušek JiříD64ne ABC
Jandečka IvanD61ne ABC
Tichý PetrD65ne ABCSK Slivenec
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz