PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město C2221100166 : 5486
2Česká televize C2214620146 : 7470
3Slivenec C2213180131 : 8962
4Zubatý kapr B2210570115 : 10557
5Ekonomický ústav2210390106 : 11455
6Čakovice229580119 : 10154
7Malešice B2293100107 : 11352
8AC Souterrain228590105 : 11551
9Sokol Troja225611084 : 13643
10Tulos Kobylisy225611097 : 12343
11Matuna Dream B222416083 : 13732
12Šrobárka B221514261 : 15928
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/5Ekonomický ústavAC Souterrain3 : 7 18.09. - 21.09. výměna - herna Souterrain22.09.2023 11:45 radek.
2/4Sokol TrojaEkonomický ústav5 : 5 po 25.09.2023 19:00 SC Hector25.09.2023 22:08 havlil
3/4Ekonomický ústavZubatý kapr B4 : 6 po 02.10.2023 18:00 06.10.2023 09:48 odivis
4/2Česká televize CEkonomický ústav7 : 3 po 09.10.2023 18:00 10.10.2023 12:02 radek.
5/1Ekonomický ústavMalešice B7 : 3 út 24.10.2023 18:30 v Malešicích - výměna25.10.2023 17:57 vraji
6/5Jižní Město CEkonomický ústav6 : 4 st 01.11.2023 19:30 01.11.2023 22:20 vraji
7/3Ekonomický ústavSlivenec C2 : 8 čt 09.11.2023 18:15 10.11.2023 08:16 vraji
8/6Šrobárka BEkonomický ústav4 : 6 po 20.11.2023 18:00 herna Jeremi sport21.11.2023 18:55 vraji
9/5Ekonomický ústavTulos Kobylisy7 : 3 čt 21.12.2023 18:00 odloženo21.12.2023 23:11 vraji
10/6Ekonomický ústavČakovice1 : 9 čt 07.12.2023 18:30 07.12.2023 23:03 vraji
11/5Matuna Dream BEkonomický ústav4 : 6 út 12.12.2023 18:00 12.12.2023 21:51 matuno
12/5AC SouterrainEkonomický ústav4 : 6 po 08.01.2024 18:00 herna Ek.ústav/výměna dom.pr.08.01.2024 23:31 radek.
13/4Ekonomický ústavSokol Troja5 : 5 po 15.01.2024 18:00 16.01.2024 11:05 vraji
14/4Zubatý kapr BEkonomický ústav4 : 6 út 23.01.2024 20:00 24.01.2024 10:39 odivis
15/2Ekonomický ústavČeská televize C5 : 5 út 30.01.2024 18:00 herna ČT31.01.2024 12:23 radek.
16/1Malešice BEkonomický ústav3 : 7 po 12.02.2024 18:00 13.02.2024 11:43 radek.
17/5Ekonomický ústavJižní Město C2 : 8 po 26.02.2024 18:00 27.02.2024 10:28 vraji
18/3Slivenec CEkonomický ústav4 : 6 čt 07.03.2024 17:30 07.03.2024 18:49 lad.kl
19/6Ekonomický ústavŠrobárka B9 : 1 čt 14.03.2024 19:00 herna Jeremi sport14.03.2024 21:11 vraji
20/5Tulos KobylisyEkonomický ústav8 : 2 st 27.03.2024 18:00 28.03.2024 07:01 seidel
21/6ČakoviceEkonomický ústav6 : 4 čt 04.04.2024 19:00 05.04.2024 01:33 livnan
22/5Ekonomický ústavMatuna Dream B6 : 4 po 08.04.2024 18:00 09.04.2024 09:59 vraji
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska EKUTým.Nar.Poř.Klub
  JEREMI Sport, P13, Jeremiášova 2581/2  Vedoucí: Gürlich Josef
Nesvačilová Petra73128Sokol Nusle
Táborský Roman51183
Hájková Anna45225Sokol Nusle
Gürlich Josef53318
Hejnák Miloslav57323
Bartoň Aleš71Sparta Praha
Dvořák Martin64
Jambor Václav45
Kolařík Ivan55Sokol Podolí
Krejčík David70
Truhlář Karel44
Vrzalová Jitka56Sokol Nusle
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz