PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 17
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město C1615100119 : 4162x
2Česká televize C1610420109 : 5150x
3Slivenec C16916094 : 6644x
4Zubatý kapr B16844091 : 6944x
5Čakovice16835092 : 6843x
6Ekonomický ústav17737079 : 9141
7AC Souterrain16637075 : 8537x
8Sokol Troja17557068 : 10237
9Malešice B16628076 : 8436x
10Tulos Kobylisy172510064 : 10628
11Matuna Dream B162311059 : 10125x
12Šrobárka B150411044 : 10619xx
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/5Ekonomický ústavAC Souterrain3 : 7 18.09. - 21.09. výměna - herna Souterrain22.09.2023 11:45 radek.
2/5AC SouterrainČakovice3 : 7 čt 19.10.2023 20:00 odloženo (svátek)19.10.2023 21:57 viktor
3/6Matuna Dream BAC Souterrain5 : 5 čt 19.10.2023 18:15 odl. Souterrain19.10.2023 22:20 
4/1Tulos KobylisyAC Souterrain4 : 6 st 11.10.2023 18:00 12.10.2023 08:20 vraji
5/6AC SouterrainSokol Troja8 : 2 čt 26.10.2023 20:00 26.10.2023 21:37 viktor
6/3Zubatý kapr BAC Souterrain8 : 2 čt 23.11.2023 20:00 odloženo Zubatým kaprem23.11.2023 21:51 viktor
7/5AC SouterrainČeská televize C1 : 9 čt 09.11.2023 18:00 výměna - herna ČT09.11.2023 21:50 radek.
8/3Malešice BAC Souterrain4 : 6 út 14.11.2023 1815 16.11.2023 13:56 vraji
9/2AC SouterrainJižní Město C1 : 9 čt 30.11.2023 20:00 30.11.2023 21:49 viktor
10/4Slivenec CAC Souterrain5 : 5 čt 21.12.2023 20:00 odložili domácí = herna Souterrain21.12.2023 21:53 vraji
11/4AC SouterrainŠrobárka B9 : 1 čt 14.12.2023 20:00 Hamr Záběhlice14.12.2023 22:13 viktor
12/5AC SouterrainEkonomický ústav4 : 6 po 08.01.2024 18:00 herna Ek.ústav/výměna dom.pr.08.01.2024 23:31 radek.
13/5ČakoviceAC Souterrain5 : 5 čt 18.01.2024 19:00 18.01.2024 22:06 livnan
14/6AC SouterrainMatuna Dream B6 : 4 čt 25.01.2024 20:00 25.01.2024 21:41 viktor
15/1AC SouterrainTulos Kobylisy3 : 7 čt 01.02.2024 20:00 01.02.2024 21:29 viktor
16/6Sokol TrojaAC Souterrain6 : 4 út 20.02.2024 19:00 20.02.2024 21:54 havlil
17/3AC SouterrainZubatý kapr Bemail: DOM  HOSčt 29.02.2024 20:00 20.02.2024 12:34 viktor
18/5Česká televize CAC Souterrainemail: DOM  HOS04.03. - 07.03. hrací den: úterý 18:00 29.08.2023 15:14 xxx
19/3AC SouterrainMalešice Bemail: DOM  HOS11.03. - 14.03. hrací den: čtvrtek 20:00 29.08.2023 15:14 xxx
20/2Jižní Město CAC Souterrainemail: DOM  HOS25.03. - 28.03. hrací den: pondělí-čtvrtek 29.08.2023 15:14 xxx
21/4AC SouterrainSlivenec Cemail: DOM  HOS02.04. - 04.04. hrací den: čtvrtek 20:00 29.08.2023 15:14 xxx
22/4Šrobárka BAC Souterrainemail: DOM  HOS08.04. - 11.04. hrací den: úterý, čtvrtek, 19:00 29.08.2023 15:14 xxx
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska SOUTým.Nar.Poř.Klub
  Billiard club Harlequin, P10, Oblouková 6-8  Vedoucí: Joran Viktor
Glazar František8086Sokol Lhůta
Svoboda Jan79228
Joran Viktor78298
Glazar Ondřej82324
Bartoň Milan75Sokol Libčice n.V.
Bém Karel85
Haldek Petr80
Němec Jakub79
Nettl Tomáš81
Pokorný Štěpán88
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz