PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město C2221100166 : 5486
2Česká televize C2214620146 : 7470
3Slivenec C2213180131 : 8962
4Zubatý kapr B2210570115 : 10557
5Ekonomický ústav2210390106 : 11455
6Čakovice229580119 : 10154
7Malešice B2293100107 : 11352
8AC Souterrain228590105 : 11551
9Sokol Troja225611084 : 13643
10Tulos Kobylisy225611097 : 12343
11Matuna Dream B222416083 : 13732
12Šrobárka B221514261 : 15928
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/6ČakoviceMatuna Dream B7 : 3 18.09. - 21.09. hrací den: středa, čtvrtek,19:00 22.09.2023 11:45 radek.
2/1Tulos KobylisyMatuna Dream B2 : 8 st 27.09.2023 18:00 Sparta, Kovanecká28.09.2023 11:45 radek.
3/6Matuna Dream BAC Souterrain5 : 5 čt 19.10.2023 18:15 odl. Souterrain19.10.2023 22:20 
4/4Sokol TrojaMatuna Dream B5 : 5 út 10.10.2023 19:00 11.10.2023 19:42 havlil
5/5Matuna Dream BZubatý kapr B3 : 7 út 24.10.2023 18:00 24.10.2023 21:22 matuno
6/2Česká televize CMatuna Dream B10 : 0 út 31.10.2023 18:00 01.11.2023 15:01 radek.
7/1Matuna Dream BMalešice B2 : 8 út 07.11.2023 18:00 08.11.2023 08:08 
8/4Jižní Město CMatuna Dream B8 : 2 st 15.11.2023 20:00 15.11.2023 22:42 vraji
9/3Matuna Dream BSlivenec C1 : 9 út 28.11.2023 18:00 28.11.2023 20:48 matuno
10/5Šrobárka BMatuna Dream B5 : 5 út 19.12.2023 19:00 odložili hosté19.12.2023 22:20 drp25
11/5Matuna Dream BEkonomický ústav4 : 6 út 12.12.2023 18:00 12.12.2023 21:51 matuno
12/6Matuna Dream BČakovice3 : 7 út 09.01.2024 18:00 09.01.2024 20:05 matuno
13/1Matuna Dream BTulos Kobylisy4 : 6 út 16.01.2024 18:00 16.01.2024 20:11 matuno
14/6AC SouterrainMatuna Dream B6 : 4 čt 25.01.2024 20:00 25.01.2024 21:41 viktor
15/4Matuna Dream BSokol Troja4 : 6 út 30.01.2024 18:00 30.01.2024 23:17 matuno
16/5Zubatý kapr BMatuna Dream B4 : 6 út 20.02.2024 20:00 21.02.2024 11:01 odivis
17/2Matuna Dream BČeská televize C5 : 5 čt 21.03.2024 18:00 odložili domácí => herna ČT21.03.2024 22:42 radek.
18/1Malešice BMatuna Dream B7 : 3 út 05.03.2024 18:00 06.03.2024 14:56 vraji
19/4Matuna Dream BJižní Město C4 : 6 út 12.03.2024 18:00 13.03.2024 22:24 vraji
20/3Slivenec CMatuna Dream B6 : 4 čt 28.03.2024 17:30 28.03.2024 19:59 lad.kl
21/5Matuna Dream BŠrobárka B4 : 6 út 02.04.2024 18:00 02.04.2024 22:50 matuno
22/5Ekonomický ústavMatuna Dream B6 : 4 po 08.04.2024 18:00 09.04.2024 09:59 vraji
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska MATTým.Nar.Poř.Klub
A  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Hadrava Miloslav
Kotrbáček PetrA6440Sokol Líbeznice
Novosad Rostislav ... VYŘAZENA6058TJ Úholičky
Matuna VáclavA5769Slovan Bohnice
Novák Martin ... VYŘAZENA74110TJ Úholičky
Bláha MilanA49Slovan Bohnice
Pinkas JanA56Slovan Bohnice
Slavata JosefA52Slovan Bohnice
Tomášek JiříA82Sokol Kopidlno
B  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Matunová Alena
Hadrava MiloslavB55ne A129TJ Úholičky
Babický LukášB88ne A144Sokol Stodůlky
Procházka PetrB50149Sokol Kopidlno
Jinoch MartinB74223Slovan Bohnice
C  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Biľová Olga
Gargulák FrantišekC50ne B247Sokol Stodůlky
Györi GabrielC86ne B249
Matunová AlenaC89250Slovan Bohnice
Tomašovič IvanC49261Slavoj Čerčany
Rivas Tarazona GloriaC93305Slavoj Bohnice
Charvátová ZuzanaC78306Sokol Stodůlky
Bilová OlgaC87325Sokol Stodůlky
Radnicová JanaC55ne ABLokomotiva Vršovice
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz