PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1DDM Praha 10 C2219120162 : 5880
2Zubatý kapr C2219120164 : 5680
3Rafasi B2216141135 : 8370
4PPK Ruzyně C2213360147 : 7364
5Atilla Team C2213360117 : 10364
6Nem. Na Homolce D2210372102 : 11853
7Matuna Dream C226412093 : 12744
8Slovan Svoboda227212198 : 12244
9DDM Praha 10 B226115098 : 12241
10Torisol224414075 : 14538
11Slivenec D223415076 : 14235
12JLV B222119051 : 16929
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/2Matuna Dream CZubatý kapr C3 : 7 čt 21.09.2023 18:00 21.09.2023 21:50 bilova
2/6JLV BMatuna Dream C3 : 7 út 26.09.2023 18:30 27.09.2023 01:18 ok1mpt
3/2Matuna Dream CNem. Na Homolce D4 : 6 čt 05.10.2023 18:00 Potvrzeno05.10.2023 20:48 bilova
4/6Matuna Dream CRafasi B3 : 7 čt 12.10.2023 18:00 Potvrzeno12.10.2023 21:10 bilova
5/2Slovan SvobodaMatuna Dream C6 : 4 po 23.10.2023 18:00 Sokol Krč24.10.2023 14:56 baz.kr
6/5Matuna Dream CPPK Ruzyně C7 : 3 čt 02.11.2023 18:15 Potvrzeno02.11.2023 21:23 bilova
7/2DDM Praha 10 CMatuna Dream C6 : 4 čt 09.11.2023 20:00 Potvrzeno09.11.2023 23:38 bhulka
8/4Matuna Dream CTorisol3 : 7 čt 23.11.2023 18:15 odloženo23.11.2023 21:40 bilova
9/2DDM Praha 10 BMatuna Dream C4 : 6 čt 30.11.2023 20:00 01.12.2023 06:37 matuna
10/3Matuna Dream CSlivenec D5 : 5 čt 07.12.2023 18:15 Potvrzeno07.12.2023 21:18 bilova
11/2Atilla Team CMatuna Dream C5 : 5 po 18.12.2023  odloženo (Attila)19.12.2023 12:37 radek.
12/2Zubatý kapr CMatuna Dream C7 : 3 st 10.01.2024 20:00 11.01.2024 10:38 odivis
13/6Matuna Dream CJLV B6 : 4 čt 18.01.2024 18:15 18.01.2024 20:48 bilova
14/2Nem. Na Homolce DMatuna Dream C9 : 1 st 24.01.2024 18:15 24.01.2024 20:56 rkochl
15/6Rafasi BMatuna Dream C7 : 3 út 30.01.2024 20:00 31.01.2024 12:31 radek.
16/2Matuna Dream CSlovan Svoboda6 : 4 čt 22.02.2024 18:15 22.02.2024 20:45 bilova
17/5PPK Ruzyně CMatuna Dream C10 : 0 po 26.02.2024 19:20 27.02.2024 10:20 dalibo
18/2Matuna Dream CDDM Praha 10 C1 : 9 čt 07.03.2024 18:15 07.03.2024 21:23 bilova
19/4TorisolMatuna Dream C5 : 5 po 11.03.2024 18:00 herna Klamovka12.03.2024 11:38 s.sunt
20/2Matuna Dream CDDM Praha 10 B8 : 2 čt 28.03.2024 18:15 28.03.2024 23:55 bilova
21/3Slivenec DMatuna Dream C5 : 5 čt 04.04.2024 20:00 04.04.2024 22:06 mafra8
22/2Matuna Dream CAtilla Team C4 : 6 čt 11.04.2024 18:15 11.04.2024 20:49 bilova
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
Soupiska MATTým.Nar.Poř.Klub
A  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Hadrava Miloslav
Kotrbáček PetrA6440Sokol Líbeznice
Novosad Rostislav ... VYŘAZENA6058TJ Úholičky
Matuna VáclavA5769Slovan Bohnice
Novák Martin ... VYŘAZENA74110TJ Úholičky
Bláha MilanA49Slovan Bohnice
Pinkas JanA56Slovan Bohnice
Slavata JosefA52Slovan Bohnice
Tomášek JiříA82Sokol Kopidlno
B  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Matunová Alena
Hadrava MiloslavB55ne A129TJ Úholičky
Babický LukášB88ne A144Sokol Stodůlky
Procházka PetrB50149Sokol Kopidlno
Jinoch MartinB74223Slovan Bohnice
C  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Biľová Olga
Gargulák FrantišekC50ne B247Sokol Stodůlky
Györi GabrielC86ne B249
Matunová AlenaC89250Slovan Bohnice
Tomašovič IvanC49261Slavoj Čerčany
Rivas Tarazona GloriaC93305Slavoj Bohnice
Charvátová ZuzanaC78306Sokol Stodůlky
Bilová OlgaC87325Sokol Stodůlky
Radnicová JanaC55ne ABLokomotiva Vršovice
verze 3.1 (1.2.2022-31.5.2025), Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz