PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Orion Modřany B2218130135 : 8577
2Atilla Team B2218130143 : 7777
3Slivenec B2215250139 : 8169
4Atilla Team A2213180127 : 9362
5Nem. Na Homolce C2210390113 : 10755
6Red Devils229580120 : 10054
7Saláti22101110108 : 11253
8Kytary.cz22100120118 : 10252
9JLV A2292110104 : 11651
10Slušnej oddíl225215086 : 13439
11SANK Běchovice223216160 : 16032
12PPK Ruzyně B221219067 : 15327
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/3Orion Modřany BAtilla Team B6 : 4 po 18.09.2023 19.10. 19.09.2023 18:26 jhules
2/3Atilla Team BAtilla Team A6 : 4 út 26.09.2023 19,30 26.09.2023 22:43 ondra.
3/4PPK Ruzyně BAtilla Team B2 : 8 po 02.10.2023 19:20 Pod Juliskou 404.10.2023 13:43 honza.
4/3Atilla Team BKytary.cz7 : 3 po 09.10.2023 19.30. 10.10.2023 23:09 ondra.
5/5JLV AAtilla Team B4 : 6 po 23.10.2023 18.30 25.10.2023 07:58 petr.k
6/3Atilla Team BSaláti6 : 4 po 30.10.2023 19:30 Sokol Krč30.10.2023 21:40 ondra.
7/6Slivenec BAtilla Team B3 : 7 út 07.11.2023 19:30 08.11.2023 03:28 ludvik
8/1Nem. Na Homolce CAtilla Team B5 : 5 st 15.11.2023 18:00 15.11.2023 20:49 forejt
9/6Atilla Team BSlušnej oddíl9 : 1 po 27.11.2023 19:30 Sokol Krč 28.11.2023 17:13 ondra.
10/2Red DevilsAtilla Team B8 : 2 čt 07.12.2023 19:00 08.12.2023 13:21 
11/2Atilla Team BSANK Běchovice8 : 2 st 13.12.2023 18:00 13.12.2023 21:04 ondra.
12/3Atilla Team BOrion Modřany B4 : 6 po 05.02.2024 19:30 odložili hosté05.02.2024 21:23 ondra.
13/3Atilla Team AAtilla Team B3 : 7 st 17.01.2024 18:00 17.01.2024 20:15 jhules
14/4Atilla Team BPPK Ruzyně B8 : 2 po 22.01.2024 18:00 23.01.2024 08:27 ondra.
15/3Kytary.czAtilla Team B4 : 6 út 30.01.2024 20:00 Uhřiněves31.01.2024 10:40 vita.t
16/5Atilla Team BJLV A7 : 3 po 19.02.2024 19:30 19.02.2024 21:53 ondra.
17/3SalátiAtilla Team B2 : 8 st 28.02.2024 20.00. 29.02.2024 07:35 masmek
18/6Atilla Team BSlivenec B7 : 3 st 06.03.2024 18:00 06.03.2024 21:00 ondra.
19/1Atilla Team BNem. Na Homolce C6 : 4 st 13.03.2024 18:00 13.03.2024 20:15 ondra.
20/6Slušnej oddílAtilla Team B3 : 7 st 27.03.2024 20.00. 28.03.2024 08:38 s.schm
21/2Atilla Team BRed Devils7 : 3 st 03.04.2024 18:00 03.04.2024 19:43 ondra.
22/2SANK BěchoviceAtilla Team B2 : 8 čt 18.04.2024 17:30 Odložili hosté18.04.2024 19:07 milos.
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska ATITým.Nar.Poř.Klub
A  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Čížek Václav
Jiroušek KarelA87141
Čížek VáclavA64173ABC Braník
Špicarová IvanaA67191Sokol Nusle
Mička ZdeněkA53199ABC Braník
Král LudvíkA61257ABC Braník
Kreis PavelA45ABC Braník
Zika JanA75ABC Braník
Zimmel VáclavA78ABC Braník
B  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Galík Ondřej
Hamáček JanB58ne A60Sokol Pyšely
Espinoza FelixB80ne A92ABC Braník
Jirka MartinB70ne A172ABC Braník
Galík OndřejB81179ABC Braník
Mácha OldřichB64ne A
Petira MartinB84ne AABC Braník
Ruml JiříB83ne AABC Braník
C  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Novák David
Kotek MilošC63214ABC Braník
Jebavý HynekC77273
Beneš RomanC78275ABC Braník ?
Vrána RadekC68286
Novák DavidC77291
Šantroch BohumilC46319
Arslanian TomášC63ne AB
Ernest PatrikC77ne AB
Helísek AlešC77ne AB
Hyan DanielC54ne AB
Juřena DanielC92ne AB
Lebeda JiříC59ne AB
Mendl MiroslavC48ne AB
Stárek VlastimilC61ne AB
Zelinka VáclavC51ne ABABC Braník
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz