PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město A2219210160 : 6081
2Česká televize A2218130155 : 6577
3Orion Modřany A2215160143 : 7768
4PPK Ruzyně A228680119 : 10152
5Šrobárka A228590102 : 11851
6Harlequin2284100105 : 11550
7Slivenec A226610092 : 12846
8Orel I.F. A2265110101 : 11945
9Nem. Na Homolce A225710098 : 12244
10Stodůlky A22499096 : 12443
11Malešice A226313080 : 14043
12Pražské služby A222515069 : 15133
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/1Orel I.F. APražské služby A8 : 2 út 19.09.2023 19:15 20.09.2023 09:15 jarosl
2/6Orel I.F. ANem. Na Homolce A8 : 2 út 26.09.2023 19:15 27.09.2023 09:54 jarosl
3/1Slivenec AOrel I.F. A3 : 7 po 02.10.2023 17:30 05.10.2023 16:27 jarosl
4/5Orel I.F. AJižní Město A3 : 7 út 10.10.2023 19:15 11.10.2023 10:37 jarosl
5/1Česká televize AOrel I.F. A7 : 3 st 22.11.2023 18:15 odloženo 23.11.2023 12:03 radek.
6/4Orel I.F. AMalešice A7 : 3 út 31.10.2023 19:15 01.11.2023 09:22 jarosl
7/1HarlequinOrel I.F. A2 : 8 po 06.11.2023 18:00 07.11.2023 12:03 radek.
8/3Orel I.F. AStodůlky A5 : 5 út 14.11.2023 19:15 15.11.2023 13:08 jarosl
9/1Orion Modřany AOrel I.F. A10 : 0 po 27.11.2023 19.10. 28.11.2023 12:13 jhules
10/2Orel I.F. AŠrobárka A4 : 6 út 05.12.2023 19:15 06.12.2023 07:42 jarosl
11/1PPK Ruzyně AOrel I.F. A9 : 1 po 11.12.2023 19:20 12.12.2023 23:26 jakubg
12/1Pražské služby AOrel I.F. A5 : 5 po 08.01.2024 18:00 11.01.2024 09:16 jarosl
13/6Nem. Na Homolce AOrel I.F. A5 : 5 po 05.02.2024 18:30 odložili hosté07.02.2024 12:01 radek.
14/1Orel I.F. ASlivenec A8 : 2 út 23.01.2024 19:15 24.01.2024 10:56 jarosl
15/5Jižní Město AOrel I.F. A9 : 1 st 31.01.2024 19:30 31.01.2024 22:36 vraji
16/1Orel I.F. AČeská televize A3 : 7 út 20.02.2024 19:15 21.02.2024 11:46 jarosl
17/4Malešice AOrel I.F. A6 : 4 st 28.02.2024 19:15 29.02.2024 11:02 radek.
18/1Orel I.F. AHarlequin4 : 6 út 05.03.2024 19:15 06.03.2024 10:11 jarosl
19/3Stodůlky AOrel I.F. A5 : 5 čt 14.03.2024 18:15 15.03.2024 07:25 ladisl
20/1Orel I.F. AOrion Modřany A3 : 7 út 26.03.2024 19:15 27.03.2024 14:46 jarosl
21/2Šrobárka AOrel I.F. A6 : 4 čt 18.04.2024 19:00 odložili hosté19.04.2024 08:27 smekal
22/1Orel I.F. APPK Ruzyně A5 : 5 út 09.04.2024 19:15 10.04.2024 01:58 jarosl
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska ORETým.Nar.Poř.Klub
A  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Šprongl Jaroslav
Kvasnička DanielA858TTC Žehuň
Liška Jan ... VYŘAZENA7820
Král MartinA7121TJ Malešice
Jírů Libor ... VYŘAZENA7025Sokol Běchovice
Chmelík DavidA6945Sokol Běchovice
Šprongl JaroslavA7249Sokol Běchovice
Čermák JiříA58Sokol Žižkov
Procházka Ivan ml.A83Sokol Běchovice
Richter JanA73Sokol Běchovice
Vítek Milan ... VYŘAZENA78
B  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Šprongl Jaroslav
Sedmík ZdeněkB8083VŠSK MFF Praha
Brill FilipB9189Sokol Běchovice
Brill LuděkB66132
Neubauer LukášB73167TJ Sadská
Schneidewind MichalB72190
Procházka Ivan st.B46221Sokol Běchovice
Brůčková MarieB71ne ASokol Běchovice
Charvát VojtěchB51ne ASokol Rudná
Čuda JanB83ne ATJ Malešice
Dvořák PetrB83ne ASokolo Běchovice
Hrubý BohuslavB55ne ASokol Česká Skalice
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz