PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město A2219210160 : 6081
2Česká televize A2218130155 : 6577
3Orion Modřany A2215160143 : 7768
4PPK Ruzyně A228680119 : 10152
5Šrobárka A228590102 : 11851
6Harlequin2284100105 : 11550
7Slivenec A226610092 : 12846
8Orel I.F. A2265110101 : 11945
9Nem. Na Homolce A225710098 : 12244
10Stodůlky A22499096 : 12443
11Malešice A226313080 : 14043
12Pražské služby A222515069 : 15133
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/2Nem. Na Homolce APPK Ruzyně A8 : 2 po 18.09.2023 19:30 21.09.2023 22:00 radek.
2/2PPK Ruzyně ASlivenec A8 : 2 po 25.09.2023 19:20 26.09.2023 19:12 jakubg
3/3Jižní Město APPK Ruzyně A8 : 2 st 04.10.2023 19:15 04.10.2023 22:04 vraji
4/2PPK Ruzyně AČeská televize A1 : 9 po 16.10.2023 19:20 odloženo17.10.2023 13:26 jakubg
5/4Malešice APPK Ruzyně A1 : 9 st 22.11.2023 19:15 odložili hosté23.11.2023 12:08 radek.
6/2PPK Ruzyně AHarlequin5 : 5 po 30.10.2023 19:20 01.11.2023 14:49 radek.
7/5Stodůlky APPK Ruzyně A5 : 5 čt 09.11.2023 18:15 10.11.2023 10:11 radek.
8/2PPK Ruzyně AOrion Modřany A4 : 6 po 20.11.2023 19:20 odloženo21.11.2023 17:54 jakubg
9/6Šrobárka APPK Ruzyně A5 : 5 út 28.11.2023 19:00 29.11.2023 12:33 radek.
10/1Pražské služby APPK Ruzyně A0 : 10 po 18.12.2023 18:00 odložili hosté21.12.2023 20:24 radek.
11/1PPK Ruzyně AOrel I.F. A9 : 1 po 11.12.2023 19:20 12.12.2023 23:26 jakubg
12/2PPK Ruzyně ANem. Na Homolce A8 : 2 po 08.01.2024 19:20 09.01.2024 14:28 jakubg
13/2Slivenec APPK Ruzyně A5 : 5 čt 18.01.2024 18:00 19.01.2024 10:20 radek.
14/3PPK Ruzyně AJižní Město A3 : 7 po 22.01.2024 19:15 23.01.2024 15:32 jakubg
15/2Česká televize APPK Ruzyně A8 : 2 čt 01.02.2024 18:15 02.02.2024 12:09 radek.
16/4PPK Ruzyně AMalešice A9 : 1 po 19.02.2024 19:15 20.02.2024 15:32 jakubg
17/2HarlequinPPK Ruzyně A7 : 3 po 26.02.2024 18:00 27.02.2024 11:15 radek.
18/5PPK Ruzyně AStodůlky A6 : 4 po 04.03.2024 19:00 05.03.2024 10:36 jakubg
19/2Orion Modřany APPK Ruzyně A5 : 5 po 11.03.2024 19.10. 11.03.2024 21:54 jhules
20/6PPK Ruzyně AŠrobárka A4 : 6 út 16.04.2024 19:00 odl.domácí => herna Šrobárka16.04.2024 21:39 smekal
21/1PPK Ruzyně APražské služby A9 : 1 po 15.04.2024 19:00 odložili hosté16.04.2024 23:12 jakubg
22/1Orel I.F. APPK Ruzyně A5 : 5 út 09.04.2024 19:15 10.04.2024 01:58 jarosl
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska RUZTým.Nar.Poř.Klub
A  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Geisler Jakub
Baier TomášA7522
Lobo ManuelA5942TJ Mladí veteráni
Geisler JakubA7465TJ Mladí veteráni
Nosál PetrA7374TJ Mladí veteráni
Mlejnek Jiří ... VYŘAZENA77
Novák JiříA87
Rejhon DavidA75
B  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Nalezený Jan
Bittner VáclavB7484TJ Mladí veteráni
Hudák TomášB4112Viktorie Ořech
Ransdorf MiroslavB73150Sokol Břevnov
Hrabálek PetrB61155TJ Mladí veteráni
Balko TomášB76ne A
Frynta TomášB75ne A
Krutina MiroslavB73ne A
Nerad MartinB75ne A
Příhoda MichalB76ne A
C  Sportovní areál ČVUT, P6, Pod Juliskou 4  Vedoucí: Malina Dalibor
Vaňha MichalC71165Sokol Břevnov
Nalezený JanC77188Sokol Břevnov
Vermach MariánC68219Sokol Břevnov
Vašek RomanC75231
Malina DaliborC78239Sokol Břevnov
Sedláček MartinC80309
Palek LuděkC76328
Kohout PavelC86334
Coj AndrejC93338
Bindr MarekC79ne AB
Hospodka MilanC68ne AB
Krch LukášC80ne AB
Kysilka JanC75ne AB
Lacko MartinC74ne AB
Makový MilanC87ne AB
Oupic MiroslavC70ne AB
Sedlecký RobertC64ne AB
Tomakh OleksanderC87ne AB
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz