PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město A2219210160 : 6081
2Česká televize A2218130155 : 6577
3Orion Modřany A2215160143 : 7768
4PPK Ruzyně A228680119 : 10152
5Šrobárka A228590102 : 11851
6Harlequin2284100105 : 11550
7Slivenec A226610092 : 12846
8Orel I.F. A2265110101 : 11945
9Nem. Na Homolce A225710098 : 12244
10Stodůlky A22499096 : 12443
11Malešice A226313080 : 14043
12Pražské služby A222515069 : 15133
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/5Česká televize AStodůlky A9 : 1 čt 21.09.2023 18:00 22.09.2023 11:39 radek.
2/5Stodůlky AMalešice A6 : 4 25.09. - 27.09. hrací den: čtvrtek 18:15 29.09.2023 12:21 radek.
3/6HarlequinStodůlky A7 : 3 po 02.10.2023 18:15 05.10.2023 12:45 radek.
4/1Pražské služby AStodůlky A3 : 7 po 09.10.2023 18:00 11.10.2023 12:09 radek.
5/6Stodůlky AOrion Modřany A4 : 6 čt 26.10.2023 18:15 27.10.2023 10:44 jhules
6/3Šrobárka AStodůlky A8 : 2 út 31.10.2023 19:00 01.11.2023 14:49 radek.
7/5Stodůlky APPK Ruzyně A5 : 5 čt 09.11.2023 18:15 10.11.2023 10:11 radek.
8/3Orel I.F. AStodůlky A5 : 5 út 14.11.2023 19:15 15.11.2023 13:08 jarosl
9/2Stodůlky ANem. Na Homolce A5 : 5 čt 30.11.2023 18:15 01.12.2023 09:24 ladisl
10/4Slivenec AStodůlky A5 : 5 čt 07.12.2023 19:30 08.12.2023 12:35 radek.
11/4Stodůlky AJižní Město A3 : 7 čt 14.12.2023 18:15 14.12.2023 22:35 vraji
12/5Stodůlky AČeská televize A1 : 9 čt 11.01.2024 18:00 herna ČT12.01.2024 00:36 radek.
13/5Malešice AStodůlky A6 : 4 st 17.01.2024 19:15 18.01.2024 12:24 radek.
14/6Stodůlky AHarlequin5 : 5 čt 25.01.2024 18:00 26.01.2024 08:57 ladisl
15/1Stodůlky APražské služby A7 : 3 čt 01.02.2024 18:15 02.02.2024 07:09 ladisl
16/6Orion Modřany AStodůlky A7 : 3 po 19.02.2024 19:10 20.02.2024 09:41 jhules
17/3Stodůlky AŠrobárka A5 : 5 čt 21.03.2024 18:15 odložili hosté22.03.2024 22:14 radek.
18/5PPK Ruzyně AStodůlky A6 : 4 po 04.03.2024 19:00 05.03.2024 10:36 jakubg
19/3Stodůlky AOrel I.F. A5 : 5 čt 14.03.2024 18:15 15.03.2024 07:25 ladisl
20/2Nem. Na Homolce AStodůlky A5 : 5 po 25.03.2024 18:30 27.03.2024 16:15 radek.
21/4Stodůlky ASlivenec A5 : 5 čt 18.04.2024 18:15 odložili hosté18.04.2024 23:00 radek.
22/4Jižní Město AStodůlky A4 : 6 st 17.04.2024 19:30 odložili hosté18.04.2024 12:30 vraji
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska STOTým.Nar.Poř.Klub
A  Sokolovna Krč, P4, Za Obecním úřadem 7  Vedoucí: Kunert Ladislav
Nevmeržický VadimA5826Sokol Stodůlky
Urban RomanA6550Sokol Lety
Hladík IvoA6661Sokol Stodůlky
Kunert LadislavA5879Sokol Stodůlky
Boltík MartinA86 Sokol Stodůlky
Skoba RostislavA62 Zomka Nymburk
B  herna TJ Malešice, P10, Rektorská 9/149  Vedoucí: Adámek Jiří
Dyršmíd MilanB56ne A30TJ Malešice
Vodička JiříB6296Sokol Lety
Kobras LudvíkB64106Lokomotiva Vršovice
Kartaš ZdeněkB64117Lokomotiva Vršovice
Stejskal RadekB62153Sokol Stodůlky
Adámek JiříB48211Sokol Nové Vysočany
Celler JiříB88ne ASokol Stodůlky
Černý OndřejB82ne ASokol Nové Vysočany
Freisleben ZdeněkB55ne ASokol Lety
Jirásek PavelB68ne ASokol Podolí
Jonák PřemyslB56ne ASokol Stodůlky
Kalaš VladislavB85ne ASokol Stodůlky
Křížka VáclavB72ne ASokol Stodůlky
Litomiský PetrB82ne ASokol Stodůlky
Nechaev VasilyB87ne ASokol Stodůlky
Nousek JiříB53ne ASokol Nové Vysočany
Stránský ZdeněkB53ne ASokol Stodůlky
Šimáček PavelB73ne SSokol Ostředek
Vytisk VáclavB50ne ASokol Nové Vysočany
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz