PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město A2219210160 : 6081
2Česká televize A2218130155 : 6577
3Orion Modřany A2215160143 : 7768
4PPK Ruzyně A228680119 : 10152
5Šrobárka A228590102 : 11851
6Harlequin2284100105 : 11550
7Slivenec A226610092 : 12846
8Orel I.F. A2265110101 : 11945
9Nem. Na Homolce A225710098 : 12244
10Stodůlky A22499096 : 12443
11Malešice A226313080 : 14043
12Pražské služby A222515069 : 15133
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/3Slivenec AŠrobárka A7 : 3 po 18.09.2023 18:30 21.09.2023 22:00 radek.
2/2PPK Ruzyně ASlivenec A8 : 2 po 25.09.2023 19:20 26.09.2023 19:12 jakubg
3/1Slivenec AOrel I.F. A3 : 7 po 02.10.2023 17:30 05.10.2023 16:27 jarosl
4/6Nem. Na Homolce ASlivenec A5 : 5 po 09.10.2023 18:30 10.10.2023 11:57 radek.
5/3Slivenec APražské služby A4 : 6 út 24.10.2023 18:30 25.10.2023 12:34 radek.
6/6Slivenec AJižní Město A2 : 8 út 31.10.2023 18:00 01.11.2023 14:50 radek.
7/3Česká televize ASlivenec A7 : 3 st 08.11.2023 18:15 08.11.2023 20:37 radek.
8/5Slivenec AMalešice A6 : 4 po 13.11.2023 19:00 15.11.2023 12:18 radek.
9/3HarlequinSlivenec A6 : 4 po 27.11.2023 18:00 28.11.2023 11:47 radek.
10/4Slivenec AStodůlky A5 : 5 čt 07.12.2023 19:30 08.12.2023 12:35 radek.
11/3Orion Modřany ASlivenec A8 : 2 čt 14.12.2023 .19.10. 14.12.2023 21:17 jhules
12/3Šrobárka ASlivenec A2 : 8 út 09.01.2024 19:00 09.01.2024 22:13 smekal
13/2Slivenec APPK Ruzyně A5 : 5 čt 18.01.2024 18:00 19.01.2024 10:20 radek.
14/1Orel I.F. ASlivenec A8 : 2 út 23.01.2024 19:15 24.01.2024 10:56 jarosl
15/6Slivenec ANem. Na Homolce A6 : 4 čt 01.02.2024 18:00 02.02.2024 12:12 radek.
16/3Pražské služby ASlivenec A5 : 5 čt 22.02.2024 18:00 23.02.2024 12:47 radek.
17/6Jižní Město ASlivenec A10 : 0 st 28.02.2024 19:30 29.02.2024 07:40 vraji
18/3Slivenec AČeská televize A1 : 9 út 05.03.2024 18:00 06.03.2024 11:45 radek.
19/5Malešice ASlivenec A5 : 5 st 13.03.2024 19:15 14.03.2024 09:23 radek.
20/3Slivenec AHarlequin6 : 4 po 25.03.2024 18:00 26.03.2024 11:44 radek.
21/4Stodůlky ASlivenec A5 : 5 čt 18.04.2024 18:15 odložili hosté18.04.2024 23:00 radek.
22/3Slivenec AOrion Modřany A6 : 4 čt 11.04.2024 18:00 12.04.2024 12:13 radek.
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska SLITým.Nar.Poř.Klub
A  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Bratka Arnošt
Vojta MartinA689SK Dolní Měcholupy
Pospíšil AloisA5743SK Slivenec
Arsenjev PetrA7647SK Slivenec
Helcl DanielA7598SK Slivenec
Bratka ArnoštA50103SK Slivenec
Mára KarelA66107SK Dolní Měcholupy
Procházka RadekA70SK Dolní Měcholupy
Vostřes FrantišekA56SK Slivenec
B  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Čech Ludvík
Kop FrantišekB59ne A62SK Slivenec
Čech LudvíkB58113SK Slivenec
Tvrdý AdamB76138SK Slivenec
Nykl VáclavB70158Sokol Lety
Holeček DavidB75168Sokol Lety
Jagoš VáclavB59192
Framberk JanB77ne ASokol Libčice n.V.
C  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Klofanda Ladislav
Klofanda LadislavC51164
Jůzek KarelC53176SK Slivenec
Vobruba AlešC59208SK Slivenec
Jarý JanC72213ASK Stará Boleslav
Čítek RomanC65215SK Slivenec
Cooke StephenC70ne ABSK Slivenec
D  herna SK Slivenec, P5, Rubínová 217  Vedoucí: Frančíková Markéta
Hrbek IvanD55265SK Slivenec
Svoboda MilanD51280SK Slivenec
Vrba KarelD48302Sokol Kbely
Vanžura JaroslavD48308
Frančíková MarkétaD80316SK Slivenec
Jamný PavelD75320SK Slivenec
Ondráček PetrD79322SK Slivenec
Dušek JiříD64ne ABC
Jandečka IvanD61ne ABC
Tichý PetrD65ne ABCSK Slivenec
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz