PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město A2219210160 : 6081
2Česká televize A2218130155 : 6577
3Orion Modřany A2215160143 : 7768
4PPK Ruzyně A228680119 : 10152
5Šrobárka A228590102 : 11851
6Harlequin2284100105 : 11550
7Slivenec A226610092 : 12846
8Orel I.F. A2265110101 : 11945
9Nem. Na Homolce A225710098 : 12244
10Stodůlky A22499096 : 12443
11Malešice A226313080 : 14043
12Pražské služby A222515069 : 15133
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/1Orel I.F. APražské služby A8 : 2 út 19.09.2023 19:15 20.09.2023 09:15 jarosl
2/1Pražské služby AHarlequin6 : 4 25.09. - 27.09. hrací den: pondělí-čtvrtek 27.09.2023 12:27 radek.
3/2Nem. Na Homolce APražské služby A9 : 1 st 04.10.2023 18:30 06.10.2023 10:05 radek.
4/1Pražské služby AStodůlky A3 : 7 po 09.10.2023 18:00 11.10.2023 12:09 radek.
5/3Slivenec APražské služby A4 : 6 út 24.10.2023 18:30 25.10.2023 12:34 radek.
6/1Pražské služby AOrion Modřany A3 : 7 čt 02.11.2023 18:00 03.11.2023 12:07 radek.
7/4Jižní Město APražské služby A8 : 2 st 22.11.2023 20:00 odložili hosté22.11.2023 23:11 vraji
8/1Pražské služby AŠrobárka A3 : 7 po 20.11.2023 18:00 odloženo23.11.2023 14:44 radek.
9/5Česká televize APražské služby A9 : 1 čt 21.12.2023 18:00 odložili hosté21.12.2023 20:24 radek.
10/1Pražské služby APPK Ruzyně A0 : 10 po 18.12.2023 18:00 odložili hosté21.12.2023 20:24 radek.
11/6Malešice APražské služby A8 : 2 st 13.12.2023 19:15 14.12.2023 12:08 radek.
12/1Pražské služby AOrel I.F. A5 : 5 po 08.01.2024 18:00 11.01.2024 09:16 jarosl
13/1HarlequinPražské služby A8 : 2 po 12.02.2024 18:00 odložili hosté13.02.2024 11:18 radek.
14/2Pražské služby ANem. Na Homolce A5 : 5 čt 25.01.2024 18:00 26.01.2024 10:10 radek.
15/1Stodůlky APražské služby A7 : 3 čt 01.02.2024 18:15 02.02.2024 07:09 ladisl
16/3Pražské služby ASlivenec A5 : 5 čt 22.02.2024 18:00 23.02.2024 12:47 radek.
17/1Orion Modřany APražské služby A7 : 3 po 18.03.2024 .19.10. odložili hosté19.03.2024 07:45 jhules
18/4Pražské služby AJižní Město A5 : 5 po 04.03.2024 18:00 06.03.2024 11:48 radek.
19/1Šrobárka APražské služby A8 : 2 út 12.03.2024 19.00 12.03.2024 21:26 smekal
20/5Pražské služby AČeská televize A5 : 5 út 16.04.2024 18:00 odložili hosté18.04.2024 14:44 radek.
21/1PPK Ruzyně APražské služby A9 : 1 po 15.04.2024 19:00 odložili hosté16.04.2024 23:12 jakubg
22/6Pražské služby AMalešice A4 : 6 út 09.04.2024 19:00 12.04.2024 12:17 radek.
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska PSLTým.Nar.Poř.Klub
  ...
Kočí Štěpán ... VYŘAZEN8828Sparta Praha
Roušar Michal9138SK Korouhev
Prchal Jiří8253Sokol Český Brod
Chalupa Jaroslav8355Sokol Břevnov
Jankovec Jiří7863Sparta Praha
Botoněk Ivo73131
Ptáček Jan63133Sokol Břevnov
Jágr Martin60160Sokol Stodůlky
Zelenka Jaromír68203Sokol Rudná
Zvolánek Václav76255Sokol Břevnov
Zelenka Jakub95295
Brož Zdeněk63
Červenka Boris64Sokol Břevnov
Fejks Michal82Sokol Dřínov
Margaritov Dimitr53Sokol Břevnov
Popelka Antonín68Sokol Břevnov
Roušar Martin83SK Korouhev
Sabuka David75Sokol Břevnov
Szilagyi Tomáš86
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz