PRST výsledkový servis
Soutěž:   ZápisyPřihlášení
Stav k aktuálnímu kolu: 22Upozornění - o závěrečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas
PořTýmZápasyVítRemPorKonSkóreBody
1Jižní Město A2219210160 : 6081
2Česká televize A2218130155 : 6577
3Orion Modřany A2215160143 : 7768
4PPK Ruzyně A228680119 : 10152
5Šrobárka A228590102 : 11851
6Harlequin2284100105 : 11550
7Slivenec A226610092 : 12846
8Orel I.F. A2265110101 : 11945
9Nem. Na Homolce A225710098 : 12244
10Stodůlky A22499096 : 12443
11Malešice A226313080 : 14043
12Pražské služby A222515069 : 15133
Kliknutím na TÝM vyberete jeho výsledky a pod nimi soupisku a kontakty.



Křížová tabulka

Křížová tabulka

Křížová tabulka
Kolo:           Pokud chcete zapsat termín, výsledek, nebo vložit zápis - Přihlašte se ...
PDomácíHostéBodyTermín a hodinaPoznámka / hrací denZapsal/aktualizoval
1/3Slivenec AŠrobárka A7 : 3 po 18.09.2023 18:30 21.09.2023 22:00 radek.
2/3Šrobárka AJižní Město A0 : 10 čt 19.10.2023 19:00 19.10.2023 23:16 radek.
3/4Česká televize AŠrobárka A6 : 4 čt 05.10.2023 18:30 06.10.2023 10:04 radek.
4/3Šrobárka AMalešice A7 : 3 út 10.10.2023 19:00 12.10.2023 12:11 radek.
5/5HarlequinŠrobárka A5 : 5 po 23.10.2023 18:00 25.10.2023 12:34 radek.
6/3Šrobárka AStodůlky A8 : 2 út 31.10.2023 19:00 01.11.2023 14:49 radek.
7/6Orion Modřany AŠrobárka A7 : 3 po 06.11.2023 19.10. 07.11.2023 08:42 jhules
8/1Pražské služby AŠrobárka A3 : 7 po 20.11.2023 18:00 odloženo23.11.2023 14:44 radek.
9/6Šrobárka APPK Ruzyně A5 : 5 út 28.11.2023 19:00 29.11.2023 12:33 radek.
10/2Orel I.F. AŠrobárka A4 : 6 út 05.12.2023 19:15 06.12.2023 07:42 jarosl
11/2Šrobárka ANem. Na Homolce A5 : 5 st 20.12.2023 18:00 herna Homolka-výměna dom.prostředí21.12.2023 12:01 radek.
12/3Šrobárka ASlivenec A2 : 8 út 09.01.2024 19:00 09.01.2024 22:13 smekal
13/3Jižní Město AŠrobárka A8 : 2 st 17.01.2024 19:30 18.01.2024 08:14 vraji
14/4Šrobárka AČeská televize A3 : 7 st 07.02.2024 18:15 herna ČT08.02.2024 11:54 radek.
15/3Malešice AŠrobárka A5 : 5 st 31.01.2024 19:15 01.02.2024 11:59 radek.
16/5Šrobárka AHarlequin6 : 4 čt 22.02.2024 19:00 23.02.2024 10:40 radek.
17/3Stodůlky AŠrobárka A5 : 5 čt 21.03.2024 18:15 odložili hosté22.03.2024 22:14 radek.
18/6Šrobárka AOrion Modřany A2 : 8 út 05.03.2024 19:00 05.03.2024 23:43 smekal
19/1Šrobárka APražské služby A8 : 2 út 12.03.2024 19.00 12.03.2024 21:26 smekal
20/6PPK Ruzyně AŠrobárka A4 : 6 út 16.04.2024 19:00 odl.domácí => herna Šrobárka16.04.2024 21:39 smekal
21/2Šrobárka AOrel I.F. A6 : 4 čt 18.04.2024 19:00 odložili hosté19.04.2024 08:27 smekal
22/2Nem. Na Homolce AŠrobárka A6 : 4 út 09.04.2024 19:15 11.04.2024 12:14 radek.
Pozn.: Hrací den je informativní a nezávazný, podle adresáře
>
Soupiska SROTým.Nar.Poř.Klub
A  ZŠ, P3, Lupáčova 3  Vedoucí: Smékal Petr
Kormáňoš MarekA7939Slavoj Čerčany
Čtrnáct TomášA8354
Smékal PetrA73120
Staněk MatyášA78146KK Konstruktiva ?
Frízel RadekA80
Staněk JiříA85Slavoj Čerčany
B  ZŠ, P3, Lupáčova 3  Vedoucí: Rys David
Rys DavidB86177
Mádl TomášB74229
Baťka PetrB80232SANK Běchovice
Bukovský PetrB47243KK Konstruktiva
Tučková EliškaB86263
Němcová BarboraB72297
Chaloupka AlešB92ne A
Formánek JanB78ne A
Hauptmann MilošB49ne A
Horčičková AnetaB95ne A
Kaplan RomanB82ne A
Morovics TomášB66ne A
Novotný MichalB86ne A
Pek JiříB84ne A
Svatoš OndřejB81ne A
Šafránek MilanB65ne AKK Konstruktiva
Šimek MartinB91ne A
verze 2.2 z 26.10.2023, Dotazy, komentáře a info: matuna.vaclav(&)atlas.cz